Japānā notikušās katastrofas dēļ atcelta/atlikta vairāku videospēļu izdošana

Saistībā ar traģiskajiem notikumiem, kas nesen risinājās Japānā, spēļu izstrādātāji aiz cieņas pret cietušajiem nolēmuši atlikt vai pat atcelt dažu spēļu izdošanu. Runa ir par videospēlēm, kurās tiek attēlotas dabas katastrofas vai pasaules gals.

11. martā Japānas ziemeļaustrumu daļā bija novērojama ļoti spēcīga zemestrīce, kas izraisīja ugunsgrēkus, elektrības zudumu un cunami. Balstoties uz [i]The Telegraph[/i] sniegto informāciju, 550 tūkstoši Japānas iedzīvotāju tika evakuēti no savām mājām, savukārt mirušo skaits varētu sasniegt pat 10 tūkstošus. Turklāt zemestrīces izraisīto problēmu skaitā ir radiācijas noplūde no Japānas AES.

Atsevišķi spēļu izdevēji aiz cieņas pret katastrofā cietušajiem un izdzīvojušajiem nolēmuši atlikt un dažos gadījumos pat atcelt konkrētu spēļu izdošanu. Piemēram, Sony atlikuši PlayStation 3 spēles [i]MotorStorm 3: Apocalypse[/i] izdošanu. Spēlētājam šajā spēlē jāpiedalās sacīkstēs, kas notiek dažādās dabas katastrofu izpostītās vietās. Spēlei šonedēļ bija jāparādās Eiropas un Japānas tirgū.

Arī Sega atlikuši kādas spēles izdošanu – šajā gadījumā tā ir PlayStation 3 spēle [i]Yakuza: Of the End[/i], kurā spēlētājiem nākas apspiest zombiju uzbrukumu Tokijai. Februārī Capcom laida klajā spēli[i]Marvel vs. Capcom 3[/i], kuras sižets saistīts arī ar pasaules galu un pārvaldīšanu. Izstrādātāji nolēmuši atlikt spēles lejupielādējamā satura izdošanu Japānā.

[img]http://datuve/images/upload/20110317113150.jpg[/img]
Tokijā bāzētais videospēļu izstrādes uzņēmums [i]Irem[/i] nolēmuši atcelt kādas spēles izstrādi. [i]Disaster Report 4[/i] tika plānots izdot šī gada pavasarī, taču tā kā spēlē attēlotā situācija pārāk līdzinājās Japānā notikušajai katastrofai (zemestrīcei), spēles izdošana tikusi atcelta.

[url=http://www.dailytech.com/Apocalyptic+Video+Games+DelayedCancelled+Due+to+Japans+Disastrous+Events+/article21135.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us