Izturība un vēlreiz izturība – GoBook XR-1

[i]Itronix[/i], uzņēmums, kas ražo sevišķi izturīgus portatīvos datorus, šodien paziņoja par [i]General Dynamics GoBook[/i] sērijas turpināšanu ar jaunu modeli – [i]GoBook XR-1[/i].

Šie laptopi galvenokārt domāti cilvēkiem, kuru profesija prasa rīcību grūtos apstākļos. Vējā, sniegā, lietū, tuksneša vidū. Militāristi, FIB aģenti, celtnieki un citi, tie arī būs šā datora pircēji.

[i]- Trakais, ko tu dari!?[/i][img]http://datuve/images/upload/gobook1.jpg[/img][img]http://datuve/images/upload/gobook2.jpg[/img]

Domājams, ka parastiem cilvēkiem šādu klēpjdatoru nevajadzēs. Bet ja tomēr, tad varēsiet to ņemt līdzi piknikā, un ja nejauši apliesiet ar kečupu, sinepēm un visu citu, kas jums ir līdzi, tad 4330 dolāru vērto mīluli varēsiet izmērcēt tuvējā dīķī.

Šis ir mazākais un vieglākais kečupa-izturīgais portatīvais draugs. Tam ir 12,1 collu ekrāns, svars 3.1kg. Aprīkots ar [i]Intel Core Duo[/i] – 1.83GHz procesoru, ATI M22-CSP/32 grafisko karti un DDRII 512 – 2048M atmiņu. Dators spēj vienlaicīgi operēt WAN, WLAN, BlueTooth tīklos. Bez GPS arī, protams, neiztikt.

Cietie diski – izņemami, īpašā, triecienizturīgā korpusā ievietoti, ar apsildīšanu, darbībai īpaši zemās temperatūrās. Iebūvētu CD, DVD un citu ierīču tam nav, izmantošanas specifika tādas neparedz. Toties tas var darboties nakts apstākļos, neizstarojot gaismu, kad attēlu var redzēt, tikai skatoties ar nakts redzamības brillēm.

[i]- Vai tad citur nebija, kur pakāpties?[/i][img]http://datuve/images/upload/gobook3.jpg[/img]
[i]MIL-STD 810F 516.5[/i] triecienizturības standarts, (kritiens no 90cm augstuma).
Atbilst arī citu militāro standartu normām, kas nosaka noturību pret gaisa mitrumu, ūdens un putekļu iekļūšanu, ķīmiski agresīvu vidi, vibrācijām, augstu un zemu spiedienu.
Dators spēj darboties apkārtējās vides apstākļos no -23 līdz +60°C.

[i]Itronix[/i] nav vienīgais uzņēmums, kas piedāvā tāda veida tehniku. Datortehnika iespiežas visās dzīves sfērās un līdz ar to aug pieprasījums pēc izturīga un uzticama aprīkojuma.

Ja speciālo uzdevumu vienība kaujas apstākļos, dziļi mežā sastapsies ar ienaidnieku, kuram arī būs līdzīgi portatīvie datori, tad, apsēdušies sūnās, kareivji varēs ar [i]Counter Strike[/i] palīdzību noskaidrot, kurš ir spēcīgāks, “[i]all your base are belong to us[/i]”, utml.
Neko nevar darīt, progress taču.

Bildes no [url=http://news.com.com/2300-1044_3-6104792-1.html?part=rss&tag=6104792&subj=news]CNET[/url] un [url=http://www.itronix.com/pressphotogallery/xr1gallery.htm]Itronix[/url]
Informācija no [url=http://www.gd-computing.com/index.cfm?page=Products:XR-1&locale=en_US]General Dynamics[/url],
[url=http://www.gd-computing.com/upload/specifications/us/GoBook_XR-1.pdf]Sīkāka produkta specifikācija[/url] (pdf).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us