Iznākusi Windows XP trešā servisa paka (papildināts)

Nedaudz vairāk nekā 2,5 gadus pēc Windows XP otrās servisa pakas iznākšanas beidzot atklātībā nonācis populārās operētājsistēmas trešais labojumu kopums jeb SP3. Lai arī nelegālajos failu apmaiņas kanālos tā bija pieejama jau brītiņu, tikai šodien Microsoft to oficiāli piedāvā lejupielādēt.

Jau aprīļa vidū tika ziņots, ka tieši šodien iznāks ilgi gaidītā labojumu paka jau vairāk nekā 6 gadus vecajai operētājsistēmai, kuru tirgū palēnām nomaina Windows Vista. [url=http://download.windowsupdate.com/msdownload/update/software/svpk/2008/04/windowsxp-kb936929-sp3-x86-enu_c81472f7eeea2eca421e116cd4c03e2300ebfde4.exe]316 MB „smagajā” pakotnē[/url] Windows XP Service Pack 3 atrodami vairāk nekā 1100 atjauninājumi, uzlabojumi un ielāpi, kā arī vairākas jaunas funkcijas, kas galvenokārt aizgūtas no Windows Vista, to starpā tīkla pieejas aizsardzību un ”Black Hole Router” noteikšanu.

[img]/images/upload/Windows_XP_SP3.png[/img]
Pagaidām, kā jau iepriekš tika ziņots, paka būs pieejama tikai manuālai lejupielādei, kas nepieciešams, lai izvairītos no serveru pārslodzes un lai sistēmu administratori pienācīgi sagatavotu savā pārraudzībā esošos datorus. Automātiskais atjauninājums būs pieejams tikai šā gada 10. jūnijā. Jāpiezīmē, ka trešā servisa paka pēc instalācijas var pieprasīt produkta aktivēšanu.

Papildināts: Microsoft tomēr pēdējā brīdī apturējuši SP3 izlaišanu, lai arī tā joprojām ir lejupielādējama no augstāk minētās saites. Kā iemeslu kompānija min atklātās kļūdas Dynamics Retail Management sistēmā jeb RMS. Pagaidām nav zināms kad šī kļūda varētu tikt izlabota, bet Microsoft sola, ka uzreiz pēc tam SP3 nonāks atklātībā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us