Iznākusi Windows Defender gala versija

Windows Defender, kādreiz Windows Anti-Spyware, ir programma, kas palīdz aizsargāt Windows operētājsistēmu no spiegprogrammatūras, uznirstošajiem logiem, lēnas veiktspējas un citām nevēlamām programmām. Šī programma veic reāllaika aizsardzību, pārrauga sistēmu un iesaka veicamās darbības, ja ir atklāta spiegprogrammatūra.

Interesanti ir tas, ka lietotāji var piedalīties Windows Defender spiegprogrammu saraksta papildināšanā, kā arī ir iespējams redzēt, cik daudz lietotāju ir atļāvuši, bloķējuši vai izdzēsuši kādu noteiktu programmu, kas sniedz vismaz kaut kādu informāciju par programmas kaitīgumu.

Daudziem par pārsteigumu Microsoft no Defender Beta 2 versijas pārgāja tieši uz gala versiju, kas, cerams, bija pamatoti. Windows Defender gala versiju ir iespējams pārlikt pāri Beta 2 versijai, kā arī to var uzstādīt no jauna uz 32-Bit un 64-Bit Windows XP un Windows Server 2003 versijām, diemžēl Windows 2000 vairs netiek atbalstīts.

Pagaidām Windows Vista lietotāji ir atstāti bez Windows Defender gala versijas. Pie gala versijas nevar tikt arī caur iebūvēto atjaunināšanas iespēju. Kā ziņo Microsoft, tad Windows Defender Vista versijā ir vairākas iespējas, salīdzinot ar XP un Server 2003 versiju. Ir iespējams skenēt failus, kas tika izmainīti, kuri tiek izpildīti un skenēt failus, kuri tiek lejupielādēti ar Internet Explorer 7 versiju, kas nodrošina lielāku Windows Vista aizsardzību.

Lietotājam pamanāmās izmaiņas ir interfeisa krāsu maiņa un iespēja programmu attēlot “system tray” ikonā, pat ja programma neveic aktīvu sistēmas skenēšanu vai atjaunināšanu, kas ļauj ātrāk un vieglāk piekļūt pie programmas izvēlnes iespējām. Iekļautās izmaiņas, kuras nav tik viegli pamanāmas, ietver arī uzlabotu kaitīgo programmu meklēšanu un papildinātu Programmatūras pārlūkošanu.

Windows Defender var lejupielādēt [url=http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=435BFCE7-DA2B-4A6A-AFA4-F7F14E605A0D&displaylang=en]Microsoft lejupielādes centrā[/url], jāpiebilst, ka jūsu Windows operētājsistēmai ir jābūt autentiskai.

Raksta avoti: microsoft [url=http://www.microsoft.com/athome/security/spyware/software/about/faq.mspx#EIG][1][/url] un [url=http://www.microsoft.com/athome/security/spyware/software/about/overview.mspx][2][/url], [url=http://www.jcxp.net/news.php?newsid=1725]jcxp.net[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us