Iznākusi Thunderbird 3 finālversija

[i]Šodien Mozilla piedāvā lejuplādei jaunāko Thunderbird 3 pasta klienta versiju.
Kā norāda izstrādātāji, Thunderbird ir kļuvis vēl ātrāks, elastīgāks un drošāks. Programmas jaunākajā versijā iestrādāta cilņu pārvaldes sistēma (tabs), uzlabotas meklēšanas iespējas, kā arī pasta arhivēšana. Uzlabojumu mērķis ir atvieglot darbu ar elektronisko pastu, kā arī padarīt to aizvien produktīvāku [/i]

E-pasta apstrāde ar trešās versijas Thunderbird tagad kļuvusi sevišķi ērta, jo ļauj lietotājam atvērt katru vēstuli atsevišķā cilnē un ātri pārslēgties starp tām, līdzīgi kā tas notiek vairumā populārāko interneta pārlūku. Tāpat katrā cilnē tiks atainoti arī pasta meklēšanas rezultāti. Aizverot Thunderbird, cilnes tiks saglabātas, bet, iedarbinot Thunderbird nākamajā lietošanas reizē, pasta klients tās atjaunos. Minētais jaunievedums apliecina aizvien pieaugošu ciļņu pārvaldības metodes lomu gan pārlūkuprogrammu, gan pārlūkbalstītu operētājsistēmu (ChromiumOS) attīstībā.
Jāmin arī daži citi jauni instrumenti darbam ar elektronisko pastu, piemēram, laika skala un filtri, kuri precizēs pasta meklēšanas paramentrus, proti, vai konkrētā vēstule saņemta šodien, vakar, jeb, varbūt, pirms vairākiem gadiem.
Lietotājiem tiek piedāvāti arī desmitiem Thunderbird paplašinājumu (extensions), piemēram, kalendārs Lightning, iestrādāta iespēja mainīt Thunderbird “izskatu”.
Īpaši jāuzsver Thunderbird 3 sākotnējas pielāgošanas vienkāršība. Ja agrāk lietotājam bija jāzina IMAP, SMTP, SSL/TLS uzstādījumi, tad jaunajā versijā ir jāievada vien lietotāja vārds, elektroniska pasta adrese un parole – uzstādījumu pārvaldnieks pārējo konfigurāciju paveiks lietotāja vietā. Thunderbird 3 uzskatāms par spēcīgāko, populārāko un visnotaļ ieteicamo alternatīvu Microsoft Outlook pasta klienta programmai, turklāt Thunderbird ir bezmaksas un ir pieejams trijām populārākajām platformām – Windows, Mac un Linux.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us