Iznākusi Opera 9.6 versija

Opera Software, kas veido daudzu skatījumā vienu no kvalitatīvākajiem interneta pārlūkiem, ir prezentējis jaunāko – 9.6 – versiju, kura pieejama kā Windows, tā arī Linux un Mac datoriem vairāk nekā 30 dažādās valodās, tai skaitā lietuviešu un igauņu (latviešu valodu oficiālajā instalācijas datnē nepiedāvā).

Jaunais pārlūks piedāvā vairākas jaunas funkcijas un uzlabotas vecās. Starp jaunajām ir arī daudz aprunātā Link Tool, kas ļauj pārlūka grāmatzīmes sinhronizēt no teju jebkuras vietas pasaulē. Tāpat pārlūkā iekļauta RSS barotņu apskates iespēja, kas piedāvā pārliecināties kādu informāciju saņemsiet, piesakoties RSS. Lietotājiem, kam nav tik jauna tehnika, Opera piedāvā jaunu optimizētā tīkla režīmu e-pastu klientam; tāpat klients aprīkots ar jaunu ziņojumu prioritātes kārtošanas dzinēju.

Kā jau ierasts, ar katru jaunu versiju palielinās programmatūras ātrums – Opera 9.6 lapu ielādes ātrums ir salīdzināms (daudzkārt pat pārāks) ar Google Chrome, Firefox 3 un Internet Explorer 8.

[img]/images/upload/scrlink1.jpg[/img]
Opera Software vadītājs Jons von Tetzčners (Jon von Tetzchner) ir optimistisks par jauno versiju: „Mēs ticam, ka ikvienam nepieciešama tīkla pieejamības uzlabošana. Lietotāji, kas izmanto Opera to lieto, jo to var adaptēt viņu vajadzībām. Uzlabotais e-pasta klients ir ideāla komunikācijas ierīce. Opera Link piedāvā lielāku elastību jūsu interneta pārlūkošanā. Jaunā Opera 9.6 piedāvā cilvēkiem jaunus iemeslus, kādēļ izvēlēties tieši Opera!”

[img]/images/upload/0810-opera96m2-1.jpg[/img]
Šķiet, Opera tālāk vairs nav kur iet – vienīgā funkcija, kas ikdienas lietotājam varētu trūkt, ir papildinājumi, kādi pieejami, piemēram, Firefox pārlūkā.

Opera 9.6 iespējams lejupielādēt [url=http://www.opera.com/download/]ŠEIT[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us