Iznākusi jauna Futuremark 3Dmark programma ar DX10 atbalstu

Pasaules vadošais datora testu jeb „benčmarku” veidotājs Futuremark Corporation beidzot izlaidis ilgi gaidīto 3Dmark Vantage – DirectX 10.0 (un nevis 10.1) testu programmu, kas tuvāko dienu laikā visticamāk neskaitāmas reizes tiks palaista uz datoriem, mēģinot sasniegt labākos rezultātus.

Piecus miljonus ASV dolāru izmaksājusī programma aizvien vairāk pierāda cik ļoti dārga ir šādu produktu izstrāde, jo jau iepriekšējās divas 3DMark izmaksājušas vairāk nekā 2 miljonus dolāru katra. 3DMark Vantage saprot gan 32, gan 64 bitu sistēmas, un šī testu sistēma pēc kompānijas vārdiem, visticamāk, ir pēdējā, kas paredzēta priekš esošajiem Windows – nākamā tikšot veidota tikai tad, kad būs iznācis Windows 7, un tikai tad, kad būs iegūti pietiekami daudz līdzekļi.

[img]/images/upload/vantage_1.jpg[/img]
[img]/images/upload/vantage_2.jpg[/img]
Kā vēsta kompānijas prezidents Olivers Baltučs (Oliver Baltuch), „benčmarku” veidošanas izmaksas jau uzkāpušas debesīs, un tas ir viens no iemesliem, kādēļ kompānijai nācās mainīt tās politiku par programmu pārdošanu (jebkura programmas versija, kas paredzēta vairākkārtējai lietošanai būs jāpērk – pat Basic Edition; par brīvu būs pieejama versija, kas ļaus veikt testu tikai vienu reizi). Pieaugošās izmaksas bija viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ tika izveidota Futuremark Gaming Studios spēļu izstrādāšana.

Resursi internetā: [url=http://www.futuremark.com/download/3dmarkvantage/]Futuremark mājas lapa[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us