Iznāk Google Chrome sestā versija

Trešais populārākais interneta pārlūks, ko izstrādāja pasaules lielākā meklētāja speciālisti, pārliecinoši nostiprina savas pozīcijas meklētāju tirgū. To sekmē smags programmētāju darbs, kuri atjauno pārlūkprogrammu, un Google Chrome acīmredzamas priekšrocības, tādas kā liels darbības ātrums, lietošanas vienkāršība un stabilitāte.

Un tagad, tieši pēc pirmās pārlūkprogrammas versijas relīzes pirms diviem gadiem, Google paziņoja par sestās pārlūkotāja versijas iznākšanu. Kompānijas oficiālajā blogā tiek ziņots, ka atjaunotais Chrome ir daudz ātrāks par iepriekšējām versijām. Piemēram, Chrome 6.0 pārlūkprogrammas pašreizējā versijā JavaScript ražīgums ir trīs reizes lielāks, kā Chrome pirmajā versijā.

[img]http://datuve/images/upload/20100904234329.jpg[/img]

Jaunā Chrome izskats, kas neatšķiras ar īpašu dizainu, kļuva vēl vairāk minimālistisks, vienkāršāks, un protams, ērtāks. Vadīšanas interfeiss ieguvis jaunas ikonas, turklāt, ticis mainīts mehānisms mājas lapu pievienošanai grāmatzīmēs. Tāpat pārlūkprogrammas adreses rindā vairāk netiks attēlots prefikss «http://».

Atgādināsim, ka šodien populārāko pārlūkprogrammu pirmais piecinieks izskatās šādi:

1. Microsoft Internet Explorer (šajā kategorijā ir ņemti vērā septītās un astotās versijas lietotāji)
– 60,4% no interneta pārlūkprogrammu tirgus;
2. Mozilla Firefox (visas versijas) – 22,9%;
3. Google Chrome (1.0-6.0) – 7,5%;
4. Safari – 5,2%;
5. Opera – 2,4%.

Ir vērts atzīmēt, ka salīdzinoši jaunas Google Chrome pārlūkprogrammas daļa interneta pārlūkprogrammu tirgū stabili pieaug. Turklāt pieauguma tempi ļauj veidot optimistiskas prognozes par šīs pārlūkprogrammas nākotni.

Kā avots izmantotas CNET News, google.com un webplaneta.de.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us