Iznācis jauns LG telefons ar Bluetooth rokas pulksteni

Pāris dienas atpakaļ LG izlaida telefonu KF900 Prada, kas vairāk pazīstams kā Prada II. Komplektā ar šo telefonu būs pieejamas arī Bluetooth rokas pulkstenis, ar kuru pārraudzīt tālruņa darrbību – ienākošos zvanus, īsziņas u.tml. Papildus tam, šis aksesuārs ir visnotaļ stilīgs.

Jaunais LG telefons ir aprīkots ar lielu skārienjutīgo displeju kurš atbalsta multi-touch funkciju. LG KF900 Prada būs pirmais pēc iPhone kas atbalsta multi-touch sniegtās iespējas. Multi-touch iespējas būs pieejamas attēlu galerijā, interneta pārlūkā un dokumentu lasītājā.

Paralēli telefonam LG izlaida modīgu piederumu, sauktu par ‘PRADA Link’ (LG-LBA-T950). Tas ir elegants digitālais rokas pulkstenis, kas patiesībā ir ierīce uz kuras var attālināti uzraudzīt tālruņa zvanus kā arī izlasīt īsziņas. Pulkstenis ir ūdens izturīgs, lai jūs varētu atbildēt uz zvaniem mazgājoties vannā vai peldoties baseinā.

[img]/images/upload/big.jpg[/img]
Jaunā KF900 Prada pilnu specifikāciju varat apskatīt [url=http://www.pradaphonebylg.com/main.html]tālruņa mājas lapā[/url].

Šīs ierīces pārdošanā parādīsies šā gada novembra beigās. Telefona aptuvenā cena Ls 420, bet jaunais rokas pulkstenis maksās aptuveni Ls 210.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us