Izgudrots telefons, kas lidinās gaisā

Dizaineri In-О Ju (In-oh Yoo) un Sun-vung О (Sun-woong Oh) neaprobežojas ar tādām lietām kā jaudīgs procesors. Viņu galvās dzima ideja – telefons, kas lidinās gaisā.

Kā ziņo Yanko Design, šie dizaineri tiešām izstrādājuši telefona konceptu, kurš uzlādēšanas laikā burtiski karājas gaisā. Pats gadžets izskatās stilīgi, bet ir izpildīts monobloka formfaktorā un ir līdzīgs iPhone un ierindas Android- ierīču klāstā. Interesanti, ka, ierīcei nonākot ielādes iekārtā, no augšas un no apakšas izbīdās neredzami „pilieni”, starp kuriem arī „uzkaras telefons”. Pašam telefonam arī ir nišas, kuras tieši sader kopā ar šiem „pilieniem”, tieši tās arī nodrošina bezvadu ierīces uzlādēšanu.

[img]http://datuve/images/upload/20101207132828.jpg[/img]

Starp papildus telefona opcijām ir daži interaktīvi attēli, kuri priecēs aci „lidojuma” laikā. Uz fotogrāfijas var ieraudzīt sākuma zīmējumu ar smilšu pulksteni un ūdens līmeni, kas mainās:

[img]http://datuve/images/upload/20101207132856.jpg[/img]

Visinteresantākais sākas tad, kad telefons sāk zvanīt. Magnēti lādēšanas ierīcēs pamatnē aktivizējas, liekot telefonam griezties ātri nelielā leņķī. Rezultātā lietotājs ieraudzīs attēlu ar „paliekošā attēla” efektu. Ja bildi telefonā transformēt ņemot vērā apgriezienus, var iegūt trīsdimensiju attēlojumu.

Līdzīgs rezultāts būs tad, kad zvanīs modinātājs vai atnāks īsziņa.

Kā avots izmantota Yanko Design.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us