Itālija pavēstījusi Google Street View par administratīvo atbildību

Itāliešu regulatori pieņēmuši virkni lēmumu, kuri uzliek pienākumus servisa Google Street View pārstāvjiem izpildīt virkni darbību pirms Itālijas pilsētu ielu uzņemšanas.

Īpaši, tā saucamo „guglomobīlu” vadītāji trīs dienas pirms uzņemšanas ir spiesti brīdināt itāliešus par to, ka viņu rajons tiks uzņemts servisam. Paziņojumam jānotiek interneta mājas lapu, vietējo informācijas izdevumu un radiopunktu līmenī.

Ja Google Street View pārstāvji neziņos iedzīvotājiem un neievēros paziņojuma termiņus, meklētājam tiks uzlikts sods no 30 līdz 180 tūkst.eiro apmērā.

[img]http://datuve/images/upload/20101026135315.jpg[/img]

Doto paziņojumu izplatīja Pilsoņu tiesību aizsardzības pārvaldes priekšnieks Frančesko Picetti, kas sniedza interviju itāliešu avīzei Stampa. Picetti atzīmē, ka daudzi Eiropas iedzīvotāji ir kareivīgi noskaņoti vai vienkārši neapmierināti ar servisa Google Street View darbību, kura pārstāvji uzņem pilsētu ielas bez brīdinājuma.

Sūdzības nāk ne tikai no vietējiem iedzīvotājiem, bet arī no rajona administrāciju priekšniekiem, kuri nevar uzlikt aizliegumu „guglomobīlu” darbībām. Bet Neapolē serviss pat sekmēja šķiršanos pēc tam, kad sieva ieraudzīja savu vīru pie svešas mājas, un viņš nevarēja sniegt skaidrojumus par to.

Kā avots izmantota Stampa.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us