IT profesionāļiem: pirmo reizi Latvijā notiks vispieprasītākie kursi IT drošības jomā – Certified Ethical Hacker (v7)

Pirmo reizi Latvijā, starptautiskajā IT centrā New Horizons, notiks pasaulē vispieprasītākā apmācība IT drošības jomā – jaunākie 5 dienu kursi ētiskās hakerēšanas jomā Certified Ethical Hacker (CEH) v7.

Iegūstot ētiskā hakera sertifikātu, tā īpašnieks kļūst par vajadzīgu darbinieku jebkurā uzņēmumā, kas rūpējas par organizācijas datorsistēmas drošību.

„Eksperti ir pārliecināti: tieši hakeri tuvākajā nākotnē radīs vislielākos draudus, nomainot terorismu. Neskatoties uz noziegumu virtualitāti, tie rada visīstākos zaudējumus. Vairākos pētījumos konstatēts, ka kibernoziedzinieku dēļ katru gadu pasaules ekonomika zaudē 114 miljardus ASV dolāru.”
*Avots: RBC daily

Pirmo reizi Latvijā, starptautiskajā IT centrā New Horizons, notiks pasaulē vispieprasītākā apmācība IT drošības jomā – jaunākie 5 dienu kursi ētiskās hakerēšanas jomā „Certified Ethical Hacker (CEH) v7”.

Iegūstot ētiskā hakera sertifikātu, tā īpašnieks kļūst par vajadzīgu darbinieku jebkurā uzņēmumā, kas rūpējas par organizācijas datorsistēmas drošību.
CEH v7 – tā ir revolucionāra mācību programma, kas apvieno apmācību jaunāko uzlaušanas tehniku jomā, modernākos laboratorijas apstākļus praksei un izcilus prezentācijas materiālus.

Šīs versijas izstrādei Starptautiskajai konsultantu padomei elektroniskās komercijas jautājumos (EC-Council) bija nepieciešami vairāki gadi. Jaunajā paketē tiek pētīti jaunākie rīki un mūķi (exploit), ko izstrādājušas pagrīdes hakeru apvienības. Šie kursi veltīti unikālām hakeru tehnikām un uzlaušanas metodēm drošības prakses un ieteikumu izmantošanas kontekstā. Kursus atzinusi ASV Aizsardzības ministrija, un tie ir drošības dienesta darbinieku oficiālā bībele.

Mācību process dos Jums iespēju darboties parktiski vidē, kur uzzināsiet, kā patiešām uzlauzt sistēmu. Piedāvāsim pavisam citu skatījumu uz datorsistēmu un tīklu drošību, atklājot ievainojamību, kuru izprotot, var paredzēt iespējamās hakera darbības un veiksmīgi tām pretoties. Jūs iegūsiet zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas drošības problēmu atklāšanai un novēršanai dažādās datorsistēmās.

„Mūsdienu pasaulē uzņēmuma informācijas un IT infrastruktūras drošība ir absolūta prioritāte jebkurā uzņēmējdarbības jomā. Ētiskā hakera sertifikāts ir uzņēmējdarbības drošības garantija, tāpēc darbinieki ar šādu sertifikātu ir vispieprasītākie speciālisti visā pasaulē. Kaut arī kursi paredzēti sistēmu administratoriem un inženieriem, mēs ceram, ka tie piesaistīs arī jauno IT speciālistu uzmanību. CEH sertifikāts paver durvis uz jaunām iespējām karjeras un profesionālajā izaugsmē,” saka New Horizons Latvia valdes priekšsēdētājs Dmitrijs Zaznovs.

Reģistrācija vēl turpinās. Pieejamas vēl tikai 8 vietas!
Uzmanību! Reģistrēšanās kursiem notiks līdz 30. martam. Kursu sākums jau 16. aprīlī.

Kursus vadīs vieslektors Edvards Filistovičs (Edvard Filistovič (Lietuva), kvalificēts sistēmu risinājumu arhitekts ar 20 gadu darba pieredzi IT jomā.
Reģistrēšanās kursiem un papildu informācija – šeit vai pa tālruni 67847600.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us