Īsumā par Nexus One

Tagad, kad jaunais Google telefons plašākai publikai būs pieejams jau kuru katru dienu, ļoti daudzi cilvēki (jo īpaši iPhone nīdēji) ar nepacietību grib uzzināt, ko tad īsti šī ierīce mums piedāvās un viens no galvenajiem jautājumiem ir – vai jaunais telefons spēs aizstāt un nogremdēt iPhone? Vai arī tas būs tikai kārtējais viedtelefons (tikai mazliet plānāks) ar Android operētājsistēmu? Tādēļ neliels ieskats tajā, ar ko šis telefons atšķirsies un būs īpašs.

Pirmā lieta, ko noteikti pamanīs lielākā daļa cilvēku, ir lielais Nexus One ekrāns – 3.7 collas pa diagonāli (bet tas arī nepārspīlē ar izmēriem, kā tas bija ar HTC HD2 ar 4.3 collām, kas bija daudz par daudz). Attēla kvalitāti nodrošina ne tikai lielais izmērs un izšķirtspēja, bet arī tas, ka ekrāns ir OLED nevis LCD kā bija ierasts, tādējādi krāsas šajā ekrānā būs redzamas daudz izteiktākas. OLED ekrāns arī nodrošina mazākus telefona izmērus.

[img]/images/upload/20100106134331.jpg[/img]

Telefons arī sola labu darbības ātrumu, kas īpaši svarīgi ir atrodoties telefona galerijās (video, foto vai mūzikas galerijās), ar savu Snapdragon 1GHz procesoru.
Kā operētājsistēma šim telefonam ir izvēlēta Android 2.1 jeb Flan, kas īpaši neatšķiras no iepriekšējām Andoid versijām un tas daudziem varētu sagādāt zināmu vilšanos, jo tomēr tika gaidīts, ka Google būs izstrādājis kādu īpašāku versiju savam telefonam.
Salīdzinot ar iepriekšējiem HTC telefoniem(kā zināms – iepriekšējiem HTC telefoniem bija problēmas tieši ar slikto kameru), šim ir uzlabota kamera ar 5 megapikseļiem.

[img]/images/upload/20100106134346.jpg[/img]

Viens no galvenajiem šī telefona trumpjiem ir tā izmēri, tas ir plānāks par 1.2 cm (iPhpone ir tikai 0.5 mm plānāks par Nexus One) un tas nozīmē, ka šo ierīci varēs droši iebāzt jebkuru bikšu kabatā un tas „nedursies” citiem acīs.
Vēl viena svarīga iezīme, ar kuru iPhone ir tik īpašs, ir multi-touch skārienjūtīgais ekrāns. Un ļoti daudziem par pārsteigumu Google nav pacenties savam telefonam iekļaut šo funkciju. Iespējams problēmas bija ar patentiem un līdzīgi kā Motorola Milestone, kurš ASV tirgū bija ar parasto skārienjūtīgo ekrānu, bet Eiropas tirgū ar multi-touch, un varbūt arī Nexus One ies šo pašu ceļu (tā kā vēl var cerēt un gaidīt).

Raksta avoti:
[url=http://www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/hands-on-google-phone-nexus-one-review-661591]Nexus One apskats[/url]
[url=http://www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/10-things-to-know-about-the-nexus-one-google-phone-661489]10 lietas, ko zināt par Nexus One[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us