Irānas videospēļu veidotāji cer piesaistīt pasaules uzmanību

Irāna noteikti nav pazīstama ar strauji augošu videospēļu tirgu, taču tās spēļu veidotāji cer uzsākt spēļu revolūciju, kas ieinteresēs ne tikai Tuvos Austrumus, bet arī Rietumu pasauli. [url=http://www.gamescom-cologne.com/]Gamescom[/url] pasākuma laikā Vācijā Irānas Nacionālās Datorspēļu fonda ([i]Iran National Foundation of Computer Games[/i]) biedri bija gatavi pārrunāt pašreizējos sarežģījumus, ar kuriem nākas saskarties, pārdodot spēles Rietumu valstīm.

Politiskā situācija starp ASV un Irānu, ieskaitot sankcijas, ļauj Irānai tirgot videospēles Amerikas Savienoto Valstu tirgū, taču Irānas spēļu veidotāji cer, ka viņu spēles varētu 2010.gada sākumā nonākt arī atsevišķās Eiropas Savienības dalībvalstīs. Spēļu veidotāji atzīst, ka meklē jaunus investorus, kā arī to, ka ASV sankcijas ietekmē šo industriju, taču apturēt to nespēs.

Irānas spēļu veidotāji savās spēlēs izmanto reģiona bagātīgo kultūru un vēsturi, taču pat vislabāk reklamētās spēles negūst īpaši lielu uzmanību ārpus Tuvajiem Austrumiem. Populārākā irāņu spēle ir [i]Special Operation 85: Hostage Rescue[/i]. Spēlē Izraēlas bruņotie spēki nolaupa divus Irānas zinātniekus. Irānas speciālo uzdevumu vienībai jādodas glābt šos vīrus.

Spēle gan nebija īpaši pazīstama ārpus Irānas robežām, taču piesaistīja starptautisko plašsaziņas līdzekļu uzmanību. Nākotnē spēļu veidotāji cer pierādīt savas prasmes, radot spēles, kuras varēs spēlēt arī Rietumu pasaulē bez riska izraisīt strīdus.

Raksta avots – [url=http://www.dailytech.com/Video+Game+Revolution+Taking+Place+in+Iran/article16108.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us