Ir publicēta MeeGo-viedtelefona Nokia N9 specifikācija

Parādījusies informācija par viedtelefona Nokia N9 raksturojumiem, kas funkcionē zem MeeGo operētājsistēmas vadības. Šis modelis ir uzbūvēts uz MeeGo operētājsistēmas un izpildīts sāna QWERTY-slaidera formfaktorā. Ierīce atgādina samazinātu MacBook Pro kopiju, turklāt, displeju var ne tikai izbīdīt bet arī mazliet pacelt.

Aparāts, kas ir izpildīts „sāna slaidera” formfaktorā, ir aprīkots ar QWERTY-tastatūru, turklāt, ierīces augšējā daļa atvērtā veidā tiek uzstādīta zem leņķa ar apakšējo (kā N97 un N97 Mini modeļos). Modelim ir 5 megapikseļu kamera ar HD video formāta ierakstīšanas funkciju 720p, 512 МB operatīvās atmiņas, 1 GB + 64 GB integrētās atmiņas, slots microSD/microSDHC formāta kartēm ar ietilpību līdz 32 GB un Wi-Fi (802.11b/g/n) adapters.

Priekšējā panelī ir 4 collu skārienjūtīgs displejs ar 480×800 pikseļu (WVGA) izšķirtspēju. Viedtelefona, kas ietverts alumīnija korpusā, svars ir 160g. Jaunums atbalsta darbību HSPA+ tīklos.

[img]http://datuve/images/upload/20100825135402.jpg[/img]

Daži avoti ir pārliecināti, ka tas ir izpildīts uz organisku gaismas diožu (OLED) pamata, citi uzskata, ka tiek pielietota parasta TFT-matrica. Viedokļi par aparāta platformu arī ir dažādi. Nokia N9 pamatā ir vai nu gigahercu procesors Qualcomm Snapdragon, vai platforma TI OMAP 3. Agrāk Nokia solīja izmantot pēdējo savos Linux viedtelefonos (tādiem pieder arī N9). Vēl februārī tika ziņots, ka somu ražotājs gatavo modeli uz Qualcomm flagmaņu risinājuma bāzes.

Kā avots izmantotas IntoMobile, NokNok, tieba.baidu.com un Unwired View.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us