Ir pieejama informācija par WP7-viedtelefoniem HTC Mozart

Pirmie viedtelefoni uz Windows Phone 7 bāzes, liekas jau ir praktiski gatavi relīzei. Pie tā strādā vairākas kompānijas, starp kurām ir Samsung, LG, Dell, Asus un HTC. Turklāt, informācija par HTC termināli ir nokļuvusi tīklā.

Microsoft kopā ar partneriem aktīvi gatavojas atgriezties mobilo ierīču tirgū. Ne vēlāk kā šajā mēnesī Redmondas kompānija izlaida SDK gala versiju savai jaunākai Windows Phone 7 mobilai platformai. Tagad ir kļuvis zināms par pirmā viedtelefona īpašībām uz tās bāzes – HTC Mozart. Turklāt, tīklā ir parādījušās dotā modeļa bildes un video, ziņo Slash Gear.

[img]http://datuve/images/upload/20100925011657.jpg[/img]

Šādi, gadžets ir aprīkots ar Qualcomm QSD8250 procesoru ar 1 GHz frekvenci, 512 MB operatīvās atmiņas un 8GB iebūvētās zibatmiņas. Integrētai fotokamerai ir 8- megapikseļu sensors un ksenona zibspuldze, kas nav raksturīgi НТС produktiem, bet dotajā gadījumā nevar neiepriecināt. Ierīces 3,7-collu displejs ar 800×480 pikseļu izšķirtspēju ir izpildīts pēc Super LCD tehnoloģijas.

Tāpat viedtelefonā ir atsevišķs skaņas apstrādes čips ar SRS un Dolby Mobile atbalstu, bet akumulatora vietā ir litija polimēru baterija ar 1300 mАh. Jo НТС gatavo telefonu Eiropai, tad tas atbalstīs UMTS/HSPA (2100/900 MGhz) un GSM/GPRS/EDGE (850/900/1800/1900 МHz) standartus. Nav zināms tikai, vai tiek plānots izmantot Mozart HTC Sense interfeisu. Tomēr, video, kas nokļuvis tīklā, aparātam ir tieši šāds apvalks, kaut arī Microsoft neatbalsta oriģinālā sistēmas interfeisa modifikāciju. НТС pārstāvji atteicās komentēt augstāk sniegtās ziņas, kuras nokļuva internetā neoficiāli, kaut arī neatteicās no tām.

Kā avots izmantota Slash Gear (slashgear.com).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us