Ir izsludināts viedtelefons-„slaiders” BlackBerry Torch 9800

Kanādas kompānija Research In Motion (RIM) un amerikāņu mobilais operators AT&T izsludināja viedtelefonu BlackBerry Torch 9800, informācija par par kuru vairākkārt bija manāma internetā. BlackBerry Torch 9800 pārdošana sāksies 12. augustā.

Aparāts, kas ir veidots „slaidera” formfaktorā, ir aprīkots ar izbīdāmu QWERTY tastatūru, 3,2 collu kapacitatīvu skārienjūtīgu displeju ar 360×480 pikseļu izšķirtspēju, 5 megapikseļu kameru ar autofokusu, zibspuldzi, attēla stabilizētāju, ģeoteginga un video ierakstu atbalstu (video izšķirtspēja- 640×480 pikseļi), 512 MB + 4 GB iebūvētu atmiņu, microSD/microSDHC formāta ar 32 GB apjomu slotu zibatmiņai, (piegādes komplektā ietilpst 4GB karte), Wi-Fi (IEEE 802.11b/g/n) adapteru, Bluetooth 2.1 moduli, 3,5 milimetru audio izeju un GPS uztvērēju.

Baterija nodrošina viedtelefonam līdz 5,8 stundas runas pārraides režīmā, līdz 30 stundām mūzikas atskaņošanas režīmā un līdz 6. stundām- video reproducēšanas režīmā.

[img]http://datuve/images/upload/20100805201610.jpg[/img]

Modeļa pamatā ir 624 megahercu procesors, ka darbojas zem BlackBerry v.6 operētājsistēmas vadības, kuras galvenās īpatnības ir uzlabotās operētājsistēmas multimediju iespējas, ka arī vieglāka pieeja mobilām īsziņām, elektroniskam pastam un sociāliem tīkliem.

Citas jaunās platformas atšķirības no iepriekšējās versijas ir: tīmekļa pārlūks uz WebKit dzinēja bāzes ar HTML5 atbalstu, uzlabotais lietotāja interfeiss, jaunā meklēšanas sistēma un bezvadu mediadatu sinhronizācijas iespēja ar personālo datoru. BlackBerry v.6 izsludināšana notika šodien press.rim.com mājas lapā.

Kā avots izmantota RIM (press.rim.com).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us