iPhone varētu kļūt lētāks, bet ne mazāks

Nesenās baumas, kas apgalvoja, ka Apple esot plānojusi izlaist mazāku un lētāku iPhone, pēc jaunām ziņām ir izrādījušās nepatiesas. Runā, ka Apple meklē veidus, kā iPhone padarīt lētāku, taču šī mērķa sasniegšanai tas netiks padarīts mazāks.

The New York Times avoti esot teikuši, ka Apple nesamazinās iPhone tuvākajā laikā, lai spētu piedāvāt lētāku viedtelefona modeli.Tika īpaši atzīmēts, ka vienkārša ierīces samazināšana nenozīmētu automātisku izmaksu samazinājumu. Vēsturiski ir pierādījies, ka ierīces samazināšana ar saglabātu funkcionalitāti bieži vien izmaksā vairāk, tāpēc tāda “iPhone nano” izveidošana izmaksas nesamazinātu vai samazinātu minimāli.

Mazāks ekrāna izmērs prasītu papildus darbu no izstrādātājiem. Lai gan iPhone 4 ekrāna izšķirtspēja ir lielāka nekā iepriekšējiem iPhone un iPod Touch, tā fiziskais izmērs neatšķiras. Nosakot ikonu un citu objektu novietojumu un atstatumus, izstrādātājiem jāņem vērā ekrāna izmērs un laukums; atšķirīgs izmērs pieprasītu interfeisa pārdomāšanu un varētu ievērojami ietekmēt lietošanas ērtumu. Vienots ekrāna izmērs visiem iPhone modeļiem tiek uzskatīts par vienu no platformas plusiem.

Tā vietā, lai telefonu samazinātu, Apple meklē ceļus, kā samazināt iPhone cenu, mainot iekšējās komponentes. Ražotājs varētu izmantot mazāk NAND atmiņas, mazākas izšķirtspējas kameras sensoru u.c., portālam Times apgalvojis anonīms avots, kas esot teicies strādājis pie vairākiem iPhone prototipiem.

“Lai gan telefona [i]iekšas[/i], tajā skaitā atmiņas izmērs un kameras kvalitāte, varētu mainīties, lai Apple varētu piedāvāt lētāku iPhone, tā izmērs nemainīsies,” apgalvojis anonīmais darbinieks.
[img]http://datuve/images/upload/20110224030542.jpg[/img]
[url=http://arstechnica.com/apple/news/2011/02/iphone-may-get-cheaper-but-not-smaller.ars]Ars Technica[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us