iPhone pārkaršanas iemesls esot saule

Apple pēdējā laikā ir vairākas lietas, par ko uztraukties – sākumā tās bija problēmas ar MacBook Pro displejiem, nesen tām pievienojās arī ziņas par iPhone 3G S pārkaršanas gadījumiem, par kuriem jau šeit tika [url=http://datuve/raksts/2797/Jaunais_Apple_iPhone_3GS_esot_ar_parkarsanas_defektiem/]rakstīts[/url]. Apple beidzot ir atbildējuši iPhone lietotājiem, cenšoties attaisnot pārkaršanas problēmas.

iPhone pārkaršana pirmo reizi tika pieminēta Apple atbalsta forumos. Nedaudz vēlāk arī [i]PC World, Wired[/i] un [i]The Telegraph[/i] darbinieki sāka ievērot šādas problēmas savos tālruņos. [i]PC World[/i] redaktors bija iegādājies baltu iPhone 3G S un ievērojis, ka pārkaršanas rezultātā tālruņa korpuss maina krāsu – no balta uz brūnu.

Apple beidzot ir snieguši atbildi, noveļot vainu uz pašiem lietotājiem un laika apstākļiem. Apple stāsta, ka viens no pārkaršanas iemesliem varētu būt tālruņa atstāšana automašīnā karstā dienā. [i]TG Daily[/i] salīdzinājuši iPhone ar vampīru – tie abi baidās no saules.

Kā divas no iespējami bīstamām darbībām tiek minētas arī tālruņa GPS lietošana automašīnā saulainā dienā un mūzikas atskaņošana tālrunim atrodoties tiešā saules staru ietekmē. Apple uzskaitījuši arī problēmas, kas var rasties pārkaršanas rezultātā – ierīce pārtrauc lādēties, displejs kļūst miglains, signāls kļūst vājāks, tālruņa displejā parādās brīdinājuma teksts „iPhone vajag atvēsināt pirms to atkal varēs izmantot”.

[img]/images/upload/20090702180715.jpg[/img]
Apple stāsta, ka iPhone var darboties temperatūrā no 0º līdz 35º C, un to var uzglabāt temperatūrā no -20º līdz 45º C. Diemžēl šīs temperatūras neatbilst laika apstākļiem Amerikas dienvidos un dienvidrietumos.

Šķiet, ka pagaidām iPhone īpašniekiem nāksies samierināties ar šo problēmu, jo nekādu risinājumu Apple nav piedāvājuši. Apple nostāja liecina, ka viņi neuzskata šo par tālruņa aparatūras vainu – vainots tiek karstums un saule.

Raksta avots – [url=http://www.dailytech.com/Like+a+Vampire+Sunlight+Causes+the+IPhone+to+Overheat+and+Die+Says+Apple/article15587.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us