iPhone Austrālijā varētu nonākt jau ar trešās paaudzes sakaru atbalstu

Ja šobrīd visa pasaule iPhone meklējumos lūkojas ASV virzienā, tad, jau līdz ar 3G iPhone iznākšanu, nedalītu uzmanību varētu izpelnīties līdz šim apdalītie austrālieši, kam, iespējams, varētu tikt dota iespēja pirmajiem tikt pie jaunās tālruņa paaudzes.

Šādu iespējamību pauduši reportieri no MacTalk, balstoties uz vietējiem veikalniekiem pieejamo informāciju. Ziņā teikts, ka Apple iPhone Austrālijā nonāks jūnija pēdējā nedēļā un tas nebūs piesaistīts nevienam sakaru tīklam – tātad to varēs pārdot ikvienā veikalā. Tiesa, oficiāli neapstiprinātajā informācijā nav arī teikts, ka tas būs tieši trešās paaudzes tīklu atbalstošais tālrunis – no vienas puses, joprojām bez iPhone esošajiem austrāliešiem būtu labi atdarīt par ignorēšanu, taču no otras puses, laist klajā jaunu Apple telefonu bez piesaistes kādam tīklam būtu neizdevīgi pašai kompānijai.

[img]/images/upload/iphone_06.jpg[/img]
Lai vai kā, abos gadījumos scenārijs daudzajiem pasaules iPhone kārotājiem ir tīkams – vai nu būs iespējams legāli iegādāties nebloķētu tālruni (šobrīd tas iespējams vien Vācijā par apmēram 1000 eiro), vai nu būs iespējams tikt pie trešās paaudzes sakariem. No vienas puses, Austrālijā teju visiem mobilo sakaru sniedzējiem ir 3G atbalsts (tādēļ šī zeme varētu būt laba „augsne” nākamajam Apple kulta produktam), taču par labu nebloķētā tālruņa versijai runā fakts, ka tieši jūnijā Apple prezentēs iPhone operētājsistēmas 2.0 versiju, kas varētu būt sasaistāms ar tālruņa debiju Austrālijā.

Saprotams, Apple joprojām visu informāciju par jauno tālruni tur zem deviņām atslēgām un trīs plīvuriem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us