iPhone 4 sakaru kvalitātes problēmas iemesls ir kļūda programmnodrošinājumā

Apple publicēja vēstījumu iPhone 4 īpašniekiem, kurā padalījās ar saviem uzskatiem attiecībā uz zināmu šī aparāta problēmu.

Agrāk tika noskaidrots, ka zvana laikā turot jauno iPhone kreisajā rokā (vai „turēt nepareizi”), sakaru kvalitāte pasliktinās. Tagad Apple atzīmē, ka tai ir vairākas lietotāju atsauksmes, gan pozitīvas, gan negatīvas. Daži lietotāji tiešām sūdzas par šo problēmu, tomēr citi apliecina, ka iPhone 4 uztveršanas kvalitāte ir augstāka, kā iPhone 3GS.

Kompānija Apple vaino programmnodrošinājumu. Piemēram, dažās situācijās signāla līmeņa indikators atspoguļo četras iedaļas, kaut arī patiesībā jārāda divas. Pēc Apple uzskatiem, par sliktu sakaru kvalitāti sūdzas lietotāji, kuri dzīvo zonās ar zemu signāla līmeni un pie tam tur iPhone 4 „nepareizi”, ar roku aizsedzot apakšējo kreiso stūri: un tā gadās „ne tikai gadījumā ar iPhone, bet arī ar Nokia, RIM utt.».

Rezultātā sakaru kvalitāte pasliktinās, bet indikators rāda lielisku signāla līmeni. Jebkurā gadījumā, Apple tuvākajās nedēļās laidīs klājā programmnodrošinājuma atjaunināšanu iPhone4, kas ietvers izlaboto iedaļu skaita aprēķina formulu. Un, kā pagalvo portāls AppleInsider, uzņēmums arī gatavojas apmierināt uzreiz divas prasības no diviem patērētājiem un viena uzņēmuma, kas apsūdz Apple „tīšā komunikatora tirdzniecībā, kurš zaudē zvanus un atslēdzas no datu pārraides servisa”.

Kā avots izmantotas apple.com un AppleInsider (www.appleinsider.com).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us