iPhone 4 izturējis kritienu no lidmašīnas

Izpletņlēkšanas instruktors pastāstīja žurnālam iLounge, kā viņa iPhone izdzīvoja pēc kritiena no lidmašīnas bez izpletņa. Telefona stikla korpusā nebija nevienas plaisas, tikai pāris skrāpējumi.

Negadījums notika ar Ronu Vokeru kārtējā lidojuma laikā. Viņš paspēja izlaist izpletņlēcēju grupu un gribēja paskatīties, kur viņi atrodas, un pēkšņi no viņa kabatas izkrita pavisam jauns iPhone 4.

Instruktors jau bija samierinājies ar viedtelefona nozaudēšanu, jo lidmašīnas ātrums bija 240 кm/st. 300 metru augstumā. Uz zemes viens no kolēģiem piedāvāja sameklēt telefonu ar programmas „Find My iPhone” palīdzību – un telefons tika atrasts divus kilometrus no bāzes mežā.

[img]http://datuve/images/upload/20110331131304.png[/img]

Priecīgs Vokers skrēja uz turieni, cerot „izvilkt” no telefona gabaliņiem kaut vai telefona grāmatiņas ierakstus. Tomēr, ierodoties vietā, viņš atrada darbojošos, kaut arī nedaudz saskrāpētu un netīru telefonu. Turklāt telefonam bija tikai plāns silikona maciņš no Griffin.

Izdzīvojošās ierīces īpašnieks uzskata, ka viņa mazajam draugam palīdzēja bremzēšana koku lapās. Atgādināsim, agrāk iPhone ceturtajam modelim tika veltīta asa kritika stikla korpusa dēļ. Tas, atšķirībā no plastikāta, mazāk tiek skrāpēts, bet krītot no metra augstuma viegli var saplīst.

Kā avots izmantota Ilounge.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us