iPhone 4 Diamond Rose: visdārgākais iPhone pasaulē

Liverpūles dizaineris Stjūarts Hjūzs izveidoja viedtelefona Apple iPhone 4 ekskluzīvu versiju ar 32 Gb atmiņas, kurš iespējams kļūs par visdārgāko komunikatoru pasaulē.

Gadžeta aizmugurējais panelis un sāna daļas ir izgatavoti no rozā zelta un inkrustēti ar 500 augstās kvalitātes briljantiem ar kopējo masu vairāk kā 100 karāti. Apple logo aizmugurējā panelī ir rotāts ar 53 briljantiem. Navigācijas pogā zem displeja, kura izgatavota no platīna, mirdz rozā briljants ar svaru 7,4 karāti.

[img]http://datuve/images/upload/20101019035628.jpg[/img]

Kopā ar komunikatoru tiek piedāvāts papildus 8 karātu briljants, kas var tikt novietots pogas centrālajā daļā. iPhone 4 Diamond Rose lāde ir izgatavota no granīta; iekšējā daļā ir augstas kvalitātes portatīvais dators. Ekskluzīvais aparāts maksā „tikai” piecus miljonus mārciņu, vai apmēram astoņus miljonus dolāru.

Tai pat laikā, Pocket-lint resursam kļuva zināms viedtelefona iPhone4 baltās versijas izlaišanas kavējuma iemesls, kura piedāvāta 2010.gada 7.jūnijā kopā ar melno versiju, bet līdz veikaliem tā arī nenokļuva. Vienā no preses konferencēm Ņujorkā Pocket-lint darbinieki satika kādu cilvēku, kurš izvilka no kabatas balto iPhone 4. No sākuma ziņkārīgi žurnālisti nofotografēja viedtelefonu svešinieka rokās un pēc tam uzdeva viņam dažus jautājumus.

[img]http://datuve/images/upload/20101019035702.jpg[/img]

Viņš neatteicās no komentāriem un paziņoja, ka kavējuma iemesls ir taustiņa baltās nokrāsas neatbilstība iPhone priekšējā paneļa apakšējā daļā un plates, kas nosedz to. Šis komponentes piegādā divi Āzijas ražotāji, kuri nevar panākt krāsu atbilstību. Un Apple uzskata neiespējamu šādas ierīces iznākšanu tirgū.

Katrā gadījumā, baltā iPhone 4 pārdošanā pagaidām nav. Un tas vēl nav fakts, ka tas vispār kādreiz parādīsies.

Kā avots izmantotas Pocket-lint un stuarthughes.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us