iPhone 3G īpašnieki sūdzas par jauno iOS 4

iPhone 3G un 3GS aparātu īpašnieki paziņoja, ka pēc iOS4 uzstādīšanas kļuva grūtāk lejupielādēt pielikumus un saīsinājās telefona darbības laiks no baterijas.

Daudzi iPhone 3G un iPhone 3GS telefonu īpašnieki ir nepamierināti ar jauno mobilo ОS Apple, ziņo The Wall Street Journal blogs Digits.

Blogos un forumos internetā parādījās trešās paaudzes iPhone, aparātu īpašnieku sūdzības, kuri veica iOS4 uzstādīšanu. Lielākā daļa ir neapmierināti ar to, ka aparāts sāka lēnāk darboties. Daudzi pielikumi, tai skaitā navigācijas serviss, atskaņotājs un SMS redaktors, ielādējas ļoti ilgi. Dažas programmas, ziņo lietotāji, „bremzē” tik ļoti, ka no tām nācās atteikties.

Ziņo arī par problēmām ar ekrānu, kurš nereaģē uz skārieniem, tādēļ, piemēram, neizdodas saņemt ienākošo zvanu. Tāpat daži iPhone 3G īpašnieki sūdzas par to, kāpēc iOS4 uzstādīšanas aparāts pārāk uzkarst un ir saīsinājies tā darbības laiks no baterijas.

Apple pārstāvji, ar kuriem sazinājās blogs Digits, paziņoja, ka kompānija noskaidro lietotājiem radušās problēmas. Apple izsludināja iOS4 mobilo operētājsistēmu aprīļa sākumā (tad tai bija iPhone OS 4.0 nosaukums). Tika ziņots, ka jaunā operētājsistēma, kuras vadībā darbojas iPhone 4, ir savienojama ar iPhone 3G un 3GS telefoniem un trešās paaudzes iPod Touch atskaņotājiem. Tomēr daudzfunkcionalitāte – viena no jaunās sistēmas priekšrocībām – 3G aparātos nevar tikt realizēta.

Kā avots izmantotas The Wall Street Journal un Digits.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us