IPhone 2.0 oficiāli tirdzniecībā

Ir pienācis ilgi gaidītais brīdis, iPhone 2.0 oficiāli ir nopērkams gan Eiropas, gan Āzijas tirgos. Pirmais cilvēks uz Zemes, kas iegādājās iPhone 2.0 bija 22 gadus vecs students. Jaunietis rindā gaidīja 60 stundas. Daudzviet Eiropā pie veikaliem veidojušās rindas; tā pat daudziem nācās vilties, jo, saistība ar Apple sistēmu pārslogotību, tālruņi nedarbojās kā nāktos – arī iPhone 1.0.

Pirmajās iPhone 1.0 tirdzniecības dienās ASV tika pārdoti 270 000 eksemplāru. Tiek paredzēts, ka līdz 2008. gada beigām tiks pārdoti vairāk kā 10 miljoni iPhone 2.0 eksemplāru.

iPhone 2.0 ir pirmais iPhone saimes daudzskārienjutīgais tālrunis Āzijas tirgū, kas pirms tam oficiāli bija pieejams tikai ASV un Eiropā. Sakarā ar Āzijas cilvēku tieksmi uz drūzmēšanos tirdzniecības vietās, iPhone 2.0 tirdzniecības atklāšanā Honkongā, tirdzniecības vietu apsargāja ar bisēm un aizsargvestēm bruņoti apsargi. Tirdzniecības vietā bija pieejami tikai 500 iPhone 2.0 eksemplāri.

Sakaru operatora O2 pārstāvja komentārs: “Mēs veicām lielu IPhone 2.0 pasūtījumu, bet tik liels pieprasījums netika gaidīts. Mēs esam pārliecināti, ka līdz vasaras beigām katrs, kas kāro iegūt savā īpašumā IPhone 2.0, to iegūs.”

Vēsta Reuters

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us