ioSafe piedāvā cieto disku, kas pasargā datus no uguns un ūdens

Plūdu vai ugunsgrēka gadījumā cilvēki pamet mājas nemaz nedomājot par svarīgo informāciju, kas mēdz palikt datoru cietajos diskos. Rodas nepieciešamība pēc cietā diska, kas vismaz kādu laiku varētu palikt neskarts šādos ekstrēmos apstākļos. Tāds ir ioSafe mērķis radot ioSafe Solo cieto disku.

ioSafe ir paplašinājuši savu tehnoloģiju, kas agrāk tika izmantota uzņēmumu NAS (Network-attached storage) sistēmās un iekšējos cietajos diskos. Tagad šī tehnoloģija tiek izmantota arī jaunajā ioSafe Solo ārējo cieto disku sērijā. IoSafe Solo iekļauj sevī 3,5 collu cieto disku ugunsdrošā un ūdensnecaurlaidīgā apvalkā.

[img]/images/upload/20090113212252.jpg[/img]
Cietais disks pasargā informāciju pat 843 grādu pēc Celsija lielā temperatūrā. Tāpat cietais disks var 3 dienas atrasties ūdenī 3 metru dziļumā. Lietotāji saņem arī [i]Disaster Recovery Service[/i], kas nodrošina diska atkopšanu 1000 dolāru vērtībā no kāda cita uzņēmuma, ja ioSafe ar to netiek galā.

ioSafe patentētā FloSafe dzesēšanas tehnoloģija nodrošina dzesēšanu ar gaisa plūsmas palīdzību. Tā spēj noteikt pārlieku lielu karstumu un automātiski aizver dzesēšanas atveres, lai cietajā diskā neiekļūtu pārmērīgs karstums.

[img]/images/upload/20090113212654.jpg[/img]
ioSafe Solo cietos diskus var iegādāties uzņēmuma tīmekļa vietnē – [url=www.iosafe.com]ioSafe[/url]. Pieejamas 3 cieto disku versijas – ar 500GB, 1TB un 1,5TB atmiņu. Cenas attiecīgi ir 149, 199 un 299 ASV dolāri.

Vairāk informācijas, attēli un video – [url=http://www.notcot.com/archives/2009/01/iosafe_solo_flo.php]Notcot.com[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us