Interneta pārlūks Opera turpmāk būs bezmaksas

Interneta pārlūkprogramma [b]Opera[/b], šodien [url=http://opera.com/pressreleases/en/2005/09/20/]preses paziņojumā[/url] apliecināja, ka turpmāk tā būs bezmaksas, tādējādi noņemot banneri, kas kādreiz bija “jāpacieš” gadījumā, ja Operai nebija nopirkta licence. Operu turpmāk varēs lejupielādēt un lietot bez maksas, tai nebūs jāiegādājas licence, ko Operas veidotāji izskaidro ar iegūto prēmiju Web pārlūku konkursā.

“Šodien mēs ielūdzam atklāt pilnīgu interneta komunikāciju izmantojot interneta pārlūkprogrammu Opera, un pieredzēt Web pārlūkošanu, kā arī tam vajadzētu būt”, sacīja Jon S. von Tetzchner, [i]Opera Software.[/i] “Noņemot pievienoto banneri un sniedzot iespēju licenci saņemt bez maksas, veicināsim daudz jaunu lietotāju atklāt ātrumu, drošību un vienreizēju lietojamību ar interneta pārlūkprogrammu Opera.”

Interneta pārlūkprogrammu jau agrāk bija iespēja izmantot bez maksas, bet tādā gadījumā bija jāsamierinās ar augšējā daļā pievienoto banneri un reklāmām. Nereti Opera rīkoja akcijas un iespējas izmantot kādu alternatīvu veidu, lai iegūtu savā īpašumā licenci bez samaksas. To prata izmantot neskaitāmi lietotāji visā pasaulē. Bet, kā apgalvo [i]Opera Software[/i], Operas fani visā pasaulē ir pierādījuši savu uzticību šai pārlūkprogrammai un tie ir pelnījuši lietot šo programmu neko nemaksājot.

“Operas fani visā pasaulē panāca, ka tas ir iespējams”, sacīja von Tetzchner. “Tā kā mēs audzējam savas lietotāju bāzes, mūsu misija un solījums paliek nelokāms: mēs vienmēr piedāvājam labāko interneta pieredzi mūsu lietotājiem- jebkurā iekārtā. Šodien šī misija iegūst jaunu pamatu.”

Bez samaksas par licenci, pilnīgu aprakstu, informāciju, kā arī pašu interneta pārlūkprogrammu Opera, jau no šodienas ir iespēja iegūt
Operas mājas lapā [url]http://www.opera.com[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us