Internetā parādījušies Nokia jauno tālruņu attēli un video

Kā ziņo viens no informētākajiem mobilo tālruņu ziņu portāliem Symbian-Freak, drīzumā mobilo telefonu grands Nokia varētu piedāvāt jaunus viedtelefonus no E sērijas. Vismaz par to liecina internetā noplūdušie Nokia E72 un Nokia E75 fotoattēli un video materiāls.

Atšķirībā no ierastajiem „noplūdušajiem materiāliem”, šoreiz no kompānijas iegūts kā foto, tā video, kas ļauj spriest kaut nedaudz vairāk par ierīču tehniskajām iespējām. Kā ierasts, tālruņi darbojas ar Symbian operētājsistēmu. Nav skaidrs pēc cik ilga brīža Nokia ir plānojuši tālruņus piedāvāt veikalos.

[img]/images/upload/e72_01.jpg[/img]
[img]/images/upload/e72_02.jpg[/img]

[i]Nokia E72[/i]

Gan Nokia E72, gan E75 ir slīdeņa tipa tālruņi, kuriem augšdaļā redzama klasiskā ciparu tastatūra, savukārt apakšējā daļā iebūvēta QWERTY tastatūra ērtākai ziņu, e-pasta un citu datu pierakstīšanai. Spriežot pēc video, kurš gan vairs YouTube tīklā nav pieejams, nevienam no tālruņiem nav skārienjutīgais ekrāns, toties tiem ir bezvadu tīkls (WiFi), globālā pozicionēšanas sistēma, akselerometrs un [iespējams] arī HSDPA datu pārraides iespēja.

[img]/images/upload/e75_01.jpg[/img]
[img]/images/upload/e75_02.jpg[/img]

[i]Nokia E75[/i]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us