Internetā parādījās informācija par vienu no Anonymous dalībniekiem

Hakeris, kas pazīstams ar pseidonīmu Jester, paziņojis, ka viņam izdevies atklāt vienu no AntiSec kustības galvenajiem dalībniekiem.

Pēc Jester vārdiem, Anonymous hakeru grupējuma slavenais dalībnieks ar pseidonīmu Sabu – ir Portugāles pilsonis Ugo Karvaljo (Hugo Carvalho). Lai apstiprinātu šo faktu, Jester sniedz ieskatu sarakstes vēsturē ar Sabu, kurā viņš ziņo par domēnu, kuru nopirka Sabu 2009.gadā un dibināja resursu Host Squadron Web.

Тāpat savā relīzē Jester publicēja atsauces uz Facebook, MySpace, YouTube un citu resursu ierakstiem. Uz elektronisko ziņojumu, kas tika nosūtīts uz vienīgo Host Squadron Web mājas lapā pieejamo e-pastu, atnāca atbilde: «Mani sauc Ugo Karvaljo, bet informācija par to, ka esmu Sabu ir nepareiza. Kāds nokopēja manu fotogrāfiju un izplatīja baumas par to, ka esmu saistīts ar hakeru grupu».

[img]http://datuve/images/upload/20110718230038.jpg[/img]

Tai pat laikā Tweeter lietotājs AnonymouSabu izvietoja savā mājas lapā ziņojumu: «Labi, tu esi mani atradis. Mani sauc Ugo. Es dzīvoju Portugālē. Man ir jautājums: Kā tu mani iztraucēsi?” Pēc kāda laika AnonymouSabu uzrakstīja: «Portugāles valdība mani neatklās».

Jester – nav pirmais aktīvists, kurš mēģina atklāt Sabu personību. Internetā ir pat mājas lapa, kas veltīta viltus informācijai par Sabu. Jester atzīst, ka Sabu var nosaukt par „pārvēršanās meistaru” un norāda viņa ziņojumu Twitter: «Disinfo’s my game».

Kā avots izmantotas gawker.com un totallyfalse.info.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us