Internetā parādās Microsoft „Pink” viedtālruņu attēli

Šī nedēļa Microsoft noslēpumu glabāšanas ziņā nepavisam nav izdevusies – sākumā internetā noplūda uzņēmuma veidotā Courier planšetdatora attēli, tagad parādījušies arī Microsoft jaunāko viedtālruņu (ar segvārdu „Pink”) attēli. [i]Gizmodo[/i] tīmekļa vietnē publicēti divu gaidāmo Microsoft viedtālruņu attēli, kuri esot 100% autentiski.

Pirmais tālrunis, kura nosaukums ir „Turtle”, ir diezgan līdzīgs Palm Pre viedtālrunim. Tam ir izbīdāma QWERTY tastatūra. No attēliem var saprast, ka tālruņa augšpusē ir austiņu pieslēgvieta un tastatūras sānos vieta microSD kartes slots. „Turtle” aizmugurē ir redzama kamera un ,iespējams, arī zibspuldze.Nākamais Pink tālrunis ar nosaukumu „Pure” ir līdzīgs Samsung A877 vai T-Mobile Sidekick Slide versijai. Izskatās, ka tam zem tastatūras ir atmiņas kartes slots, tastatūras kreisajā pusē pieslēgvieta austiņām, kā arī zibspuldze un kamera tālruņa aizmugurē. „Pure” līdzība Sidekick tālrunim diez vai ir sagadīšanās – gandrīz pirms diviem gadiem Microsoft nopirka Danger, kas ir viens no Sidekick interfeisa veidotājiem. Microsoft arī sadarbojās ar Sharp tālruņu daļu ražošanā, un nav pārsteigums, ka Sharp piedalījies arī Sidekick daļu ražošanā.Zināms, ka tālruņiem būs pieejami Zune pakalpojumi (piemēram, Zune Pass pakalpojums), taču tiem būs arī savs programmatūras veikals.

Daudziem patīk salīdzināt katru jauno viedtālruni ar pašlaik vispopulārāko viedtālruņu tirgus pārstāvi – iPhone. Šie tālruņu ir lielāki, tiem ir lielāki displeji, Windows 7 Mobile OS, kā arī „taustāma” tastatūra, atšķirībā no iPhone. Uzreiz rodas jautājums, vai jaunie tālruņi būs aprīkoti ar NVIDIA veidoto Tegra procesoru. Ja tā būs, šie viedtālruņi varētu būt konkurētspējīgas spēļu platformas.

Raksta avots – [url=http://www.dailytech.com/Images+of+Microsoft+Pink+Phones+Leak/article16328.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us