Internetā nonākuši Dell Streak planšetdatoru attēli

Varat būt droši, ka tuvākajā laikā ļoti daudz tiks runāts par planšetdatoriem. Arī šī ziņa nav nekāds izņēmums. Šoreiz runa ir par Dell gatavoto planšetdatoru sēriju Streak. Dell pašlaik ir trešais lielākais datoru ražotājs Amerikas Savienotajās Valstīs (aiz HP un Lenovo), un ar trim jaunajiem planšetdatoriem cer palielināt savus pārdošanas apjomus.

Engadget jaunumu portāls publicējis Dell jauno planšetdatoru attēlus, kuros redzams, ka Dell jaunums pēc izskata ir ļoti līdzīgs Apple iPad. Dell Streak sērijā ietilpst trīs planšetdatori ar Android operētājsistēmu – 5 collu Streak 5 (līdz šim zināms kā Mini 5), kas pārdošanā nonāks jūnijā, 7collu Streak 7 un 10 collu Streak 10, kas veikalu plauktos nonāks attiecīgi šī gada beigās un nākamā gada sākumā.

[img]http://datuve/images/upload/20100417112700.jpg[/img]
Dell veidoto Streak planšetdatoru līdzību ar iPad ir grūti nepamanīt, taču nav jābrīnās, ka drīzumā parādīsies vēl vairāki līdzīgi planšetdatori. Jācer, ka Dell pārāk nesteigsies un pieliks pietiekami daudz pūļu kvalitātes izmēģinājumos, lai līdzība ar Apple iPad saglabātos tikai izskatā, nevis WiFi un pārkaršanās problēmās.

[url=http://www.dailytech.com/Photos+of+Dells+Android+Powered+iPad+LookAlikes+Leak/article18154.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us