Interneta meklētāju pulkam pievienojas jauns dalībnieks – Wolfram Alpha

Jauno interneta meklētāju izveidojis Stīvens Volframs (Stephen Wolfram), kurš ir arī Mathematica programmas veidotājs. Meklētājs piedāvā atbildes uz dažādiem jautājumiem, kas saistīti ar matemātiku un zinātni. Piemēram, ierakstot meklētājā “(sinx^2)+1”, tas atradīs dažādus vienādojumus, grafikus un daudz ko citu.

Ja jūsu jautājumi ir saistīti ar zinātni, matemātiku, valodām vai vēsturi, [url=/images/upload/20090518174918.jpg]Wolfram Alpha[/url] jums palīdzēs. Popkultūras fanus gan nāksies apbēdināt – ievadot tekstu “We all live in a yellow submarine”, meklētājs parādīs informāciju par filmu „Yellow Submarine”, taču nepiedāvās rezultātus ar informāciju par slaveno grupu.

[img]/images/upload/20090518174918.jpg[/img]
Taču pagaidām nevajadzētu mēģināt salīdzināt šo meklētāju ar Wikipedia un Google. Wolfram Alpha pieņem lietotāju iesniegto informāciju un to pārbauda redaktori, tādēļ drīz vien informācijas dažādība tajā paplašināsies. Wolfram Alpha ir pietiekami interesants projekts, lai mēs ar to vismaz papildinātu (ne aizstātu) savu izmantoto meklētāju sarakstu.

[img]/images/upload/20090518175310.jpg[/img]
Raksta avots – [url=http://www.dailytech.com/Wolfram+Alpha+Launches+Takes+on+Google+Wikipedia/article15157.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us