Interneta huligāns uzaicināja uz skolnieces dzimšanas dienu 200 tūkstošus cilvēku

Austrālijā tika apcietināts 17 gadus vecs pusaudzis, kurš izplatīja Facebook ielūgumu uz dzimšanas dienu, kuru publicēja 15 gadus vecā skolnieces. Par to raksta The Daily Telegraph.

Skolniece Džesa 26.martā gribēja svinēt savu sešpadsmito dzimšanas dienu. Viņa nolēma pasaukt savus klasesbiedrus. Ielūgumu meitene publicēja savā Facebook kontā, norādot savu telefona numuru un mājas adresi, kā arī pierakstīja, ka var nāk ar draugiem.

Pusaudzis, kura vārds netiek atklāts, nokopēja ielūgumu un izplatīja to savu draugu starpā. Tas bija sava veida flešmoba sākums: Facebook lietotāji sāka apmeklēt meitenes kontu un spiest pogu „Es iešu”. Kopumā ielūgumu pieņēma 214 tūkstoši cilvēku.

[img]http://datuve/images/upload/20110321004128.jpg[/img]

Džesas vārds pārtapa par interneta ikonu: viena mājas lapa pat uzsāka kreklu ar meitenes vārdu un ballītes datumu tirdzniecību. Bet skolnieces vecāki pieprasīja Facebook administrācijai izdzēst viņu meitas kontu un vērsās policijā.

Izmeklēšanas gaitā pusaudzis, kurš nokopēja ziņojumu, tika apcietināts. Tiesa sāksies aprīlī. Tiesībsargi paziņoja, ka 26.martā dežūrēs pie Džesas mājas, lai viņu netraucētu neaicināti viesi.

Kā avots izmantota The Daily Telegraph.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us