Internet Explorer 8 būs jālieto latviešu valodā

Internet Explorer 8 oficiālais blogs ziņo, ka lejupielādei pieejama jaunā interneta pārlūkprogramma Internet Explorer 8, tagad ir ar latviešu valodas interfeisu. Internet Explorer 8 versiju var lejupielādēt Microsoft mājas lapā pēc adreses www.microsoft.com/ie8. Jaunā Internet Explorer 8 versija kopumā pieejama jau 43 dažādās valodās, tai skaitā arī latviešu valodā.

Internet Explorer 8 ir viens no šobrīd pieejamajiem ātrākajiem pārlūkiem, aprīkots ar drošības elementiem un virkni lietotājam noderīgu jaunievedumu kā Accelerators, Web Slices un paplašinātām meklēšanas iespējām.

InPrivate paredz, ka, piemēram, pārbaudot e-pastu vai veicot pirkumu interneta kafejnīcā vai citā interneta brīvpieejas vietā, izmantojot savu datoru, privātais režīms Internet Explorer 8 pārlūkā nesaglabā pārlūkošanas vēsturi, pagaidu interneta failus, veidlapu datus, sīkfailus, lietotājvārdus un paroles. Tādējādi netiek atstātas pēdas par pārlūkošanas vai meklēšanas vēsturi.

Accelerators jeb paātrinātājs piedāvā uzreiz no aplūkojamās lapas veikt virkni darbību ar tekstu, piemēram, iezīmējot adresi vai vārdu savienojumu, ar vienu klikšķi ir iespējams atrast adresi kartē vai uzmeklēt informāciju meklētājā, iezīmēto tekstu var uzreiz nosūtīt uz e-pasta adresi. Lai sameklētu kartē adresi IE8 tas prasa 25% mazāk laikā kā Firefox un gandrīz 10% mazāk laika kā Chrome. IE8 ir nepieciešami tikai 2 soļi līdz kartei, kamēr citos pārlūkos vismaz 7. Informācijas nosūtīšanai Facebook nepieciešami tikai trīs klikšķi – par astoņiem mazāk kā bez Accelerator.

Web Slices palīdz sekot aktuālākai informācijai internetā, piemēram, var redzēt izmaiņas eBay interesējošai precei, var sekot akciju cenu izmaiņām, vai uzzināt, kad ir parādījusies jauna ziņa ziņu portālā. Web Slices atrodas pārlūka augšējā daļā, kamēr darbs notiek paralēli ar citām lapām, Web Slices ziņo, kad parādās jauna informācija. Lai pārbaudītu cenu iepriekš apskatītai prece eBay, IE8 ir nepieciešams uz pusi mazāks laiks kā Chrome un 20% mazāk laika kā Firefox.

Instant Search Box ļauj saturu meklēt maksimāli atbilstoši pieprasījumam. Kamēr lietotājs jau raksta pirmos burtus, parādās iespējamie meklēšanas rezultāti, kas ietver gan tekstus, gan bildes. Kā arī Instant Search Box parāda rezultātus no lietotāja Favorites un no History sadaļas.

Internet Explorer 8 informatīvā mājas lapa www.microsoft.com/ie8 pieejama arī latviešu valodā.

Vairāk par Internet Explorer 8 jaunumiem lasiet specializētajā blogā http://blogs.msdn.com/ie/.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us