Intel pret AMD, vai otrādi

Jau šodien paskatoties pagātnē varam redzēt, ka gan [url=/raksts/616/Yonah__Jaunais_Intel_procesors][b]Intel[/b][/url], gan [url=/raksts/532/Izmainas_AMD_procesoru_klasta][b]AMD[/b][/url] ir laidušas tautā daudz būtisku ziņu par saviem nākotnes plāniem, divkodolu procesoru jomā. Gan par šī gada modeļiem, gan par nākotnē paredzamajiem. Kaut arī [b]AMD[/b] sāka šajā virzienā strādāt ātrāk nekā viņa konkurents, tomēr jaunos procesorus tā prezentēs tikai šī gada 3. ceturksnī.
Bet neskatoties uz to, daudzas kompānijas, kuru vidū ir tādas, kā [u]Hewlett-Packard[/u], [u]Acer[/u], [u]Fujitsu Siemens[/u], [u]Sony[/u] un [u]Gateway[/u], jau ir paziņojušas par nodomiem savos galddatoros izmantot [b]AMD[/b] divkodolu procesoru ar nosaukumu [i]Toledo[/i].
Zemāk Jūs varat apskatīt nelielu tabulu ar pašlaik pieejamo informāciju par abu kompāniju tuvākajiem plāniem:

[img=/images/upload/Tabula-AMDIntel.jpg]Amd,Intel[/img]

Galvenais akcents tiek likts uz 2006. gadu, kad [b]Intel[/b] prezentēs savu 65nm procesoru [i]Presler[/i], un divkodolu procesoru modeļus piezīmjdatoriem – [i]Yonah[/i], bet [b]AMD[/b] – procesoru [i]Widsor[/i], kuram būs jākonkurē ar [b]Intel[/b] kompānijas procesoru [i]Prelser[/i].

Avots: [url=http://digitimes.com]digitimes.com[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us