Intel pieņem darbā populāro mūziķi will.i.am

Pagājušonedēļ Google paziņoja, ka uzņēmuma izpilddirektors pametīs savu amatu. Vakar par tikpat pārsteidzošu jaunumu paziņoja Intel – uzņēmums pieņēmis darbā populāro mūziķi will.i.am, kas uzņēmumā pildīs radošo inovāciju direktora ([i]Director of Creative Innovation[/i]) pienākumus.

Will.i.am ir populārās mūziķu apvienības [i]The Black Eyed Peas[/i] dalībnieks. Mākslinieks ar Intel parakstījis līgumu uz vairākiem gadiem. “Gandrīz viss, ko daru, saistīts ar procesoriem un datoriem, un kad redzu Intel mikroshēmas, iedomājos par visiem radošajiem prātiem, kas palīdzējuši man pašam izpausties,” stāsta will.i.am. “Sadarbība ar Intel zinātniekiem, pētniekiem un datorspeciālistiem, kuras rezultātā veidosim jaunus komunikācijas, izpausmes, informācijas un izklaides rīkus, būs brīnišķīga. ”

[img]http://datuve/images/upload/20110126134558.jpg[/img]
“Mums ir ārkārtīgi liels prieks, ka will.i.am turpmāk dalīsies ar mums savos neizsmeļamajos radošo ideju krājumos,” stāsta Intel mārketinga direktore Debora Konreda. “Mūsu sadarbība ar will.i.am ir lielisks piemērs Intel centieniem sasniegt savus klientus. Ir svarīgi parādīt Intel darbu un inovācijas jauniešiem visā pasaulē, jo tieši viņi izmanto jaunās ierīces un komunikācijas veidus.”

[img]http://datuve/images/upload/20110126134653.jpg[/img]
Lai gan diezgan grūti iedomāties, kā mūziķis varētu palīdzēt procesoru izveidē, Intel sola, ka mākslinieks palīdzēs klēpjdatoru, planšetdatoru un viedtālruņu izstrādē.

[url=http://www.dailytech.com/Intel+Hires+Musical+Artist+william+as+Director+of+Creative+Innovation/article20748.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us