Intel paziņo par jaunu mazjaudīgu procesoru – Intel Atom

Intel Atom procesora pamatā ir pilnīgi jauna mikroarhitektūra, kas tika īpaši veidota maza izmēra ierīcēm ar mazu jaudas patēriņu, saglabājot līdz šim izmantotā Intel Core 2 Duo procesora programmnodrošinājuma saderību, pie kura patērētāji ir pieraduši, lietojot standarta personālos datorus un interneta tīklu. Tam ir atbalsts labākai uzdevumu izpildei un palielinātai sistēmas reakcijai. Mikroshēmas izmērs ir mazāks par 25mm2, kas to padara par mazāko un mazjaudīgāko procesoru. Līdz pat 11 Intel Atom procesora platformām, plānām silīcija plāksnītēm, kuras katra ir savienota ar 47 miljoniem transzistoru, varētu satilpt vienā ASV penijā.

Jaunās mikroshēmas, zināmas ar segvārdiem Silverthorne un Diamondville, tiks izstrādātas Intel vadošajā 45nm procesa tehnoloģijā. Mikroshēmu jauda (TDP) ir 0.6-2.5 vatu diapazonā un ātrums līdz 1.8GHz atkarībā no patērētāju vajadzībām. Salīdzināšanai – šobrīd vairākumam mobilo Core 2 Duo procesoru jauda (TDP) ir 35 vatu diapazonā.
“Šis ir mūsu mazākais procesors, kurš izveidots ar pasaulē mazākajiem tranzistoriem,” saka Intel viceprezidents un Pārdošanas un reklāmas biroja vadītājs Šons Malonijs (Sean Maloney). “Intel Atom procesoram ir pilnīgi jauns dizains. Tas ir izveidots mazai jaudai un paredzēts tieši jaunajām mobilā interneta ierīcēm (MID) un vienkāršiem mazcenas personālajiem datoriem. Šis mazais brīnums ir fundamentāli jauns dizaina veids, kas ir mazs, bet pietiekami jaudīgs, lai dotu iespēju izmantot labu interneta tīkla darbu jaunajās ierīcēs. Mēs ticam, ka tas veicinās jaunas inovācijas industrijā.”

[img]/images/upload/intel_cpt_atom_4c_075.jpg[/img]

[img]/images/upload/atom_4c_075.jpg[/img]

Personālajiem datoriem kļūstot mobiliem, Intel Atom procesors piedāvā patērētājiem vienreizēju iespēju strādāt ar ļoti mazām ierīcēm ar ļoti labu interneta tīklu. Intel tic, ka pieprasījums pēc jaunas kategorijas mazcenas centrālā interneta tīkla klēpjdatoriem un personālajiem datoriem nākamo gadu laikā būtiski augs. Intel Atom procesors perfekti atbilst jaunajiem tirgus segmentiem.

[b]Intel Centrino Atom procesora tehnoloģija[/b]

Intel Centrino Atom procesora tehnoloģija piedāvā Intel labāko tehnoloģiju mobilā interneta ierīcēm (MID). Agrāk zināma ar segvārdu Menlow, Intel Centrino Atom procesora tehnoloģija ietver Intel Atom procesoru, mazjaudīgu mikroshēmu ar grafisko karti un bezvadu radio, kas izveidots, lai nodrošinātu lielisku baterijas noturību, plānāku un vieglāku dizainu un ļoti labu interneta tīklu. Visas sastāvdaļas ir veidotas tā, lai nodrošinātu vislābāko mobilo datoru un interneta tīkla darbu jaunajās ierīcēs.

Informācija presei.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us