Intel pagriezuši muguru Windows Vista operētājsistēmai

Līdz šim Intel un Microsoft sadarbība teju katras jaunas operētājsistēmas veidošanā un uzlabošanā bijusi cieša jo cieša. Kompānijas pat kopā izcietušas dažādus sodus, ko piemērojuši tiesībsargi. Tiesa, laiki mainās – neoficiāla informācija vēsta, ka Intel, kurā strādā vairāk nekā 80 tūkstoši dažāda līmeņa darbinieku, nolēmuši ignorēt Windows Vista un palikt pie iepriekšējās operētājsistēmas Windows XP.

Šī varētu būt pirmā reize, kad Intel „izlaidīs” pāreju uz jaunāko Microsoft veikumu, tādējādi demonstrējot savu nepatiku pret produktu. Un kāpēc gan ne? Redmondas gigants paziņojis, ka XP tiks atbalstīts līdz par 2014. gadam – vēl 3 gadus pēc Windows 7 plānotās debijas. Jau neskaitāmi ražotāji pievienojušies neformālai Windows Vista ignorēšanai, un tas, nenoliedzami, ir nepatīkami Microsoft. Kamēr patērētāju pie jauna produkta pieradināt var samērā elementāri, lielas kompānijas vadības pārliecināšanai nepieciešams daudz vairāk pūļu.

[img]/images/upload/Intelheadquarters.jpg[/img]
Iemesls, kādēļ Intel izlēmuši palikt pie 7 gadus vecas operētājsistēmas ir elementārs – kā liecina kāds Intel darbinieks, kas vēlējies saglabāt anonimitāti (lai viņam nebūtu jācieš par Intel un Microsoft attiecību bojāšanu), kompānija nav apmierināta ar izmaksām, kādas jāiegulda datoru uzlabošanai un Windows Vista darbināšanai. Šīs izmaksas neesot samērīgas ar ieguvumiem, kādus piedāvā Vista: „Šī nav tikai Microsoft vaina, Intel IT komanda vienkārši neredz iemeslu pāriet uz Windows Vista”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us