Intel ir miris, lai dzīvo Intel!

Tika jau ziņots, ka Intel piedzīvo grūtas dienas un AMD procesoru tirgus izmēri plešas plašumā, kamēr Intel ir negaidīti pieticīgi rezultāti. Intel fani saturieties, Intel ir saņēmies. Inquirer.com žurnālists piekļuvis Intel iekšējai tīkla videopārraidei un saklausījies tur visādus iekšējos stratēģiju plānus, kurus parastam mirstīgam citādi nebūtu lemts uzzināt. Galvenā atziņa ir, ka Intel plāno masīvas reformas, lai nākotnē AMD izaugsme liktos niecīga.

Piemēram, šobrīd lielākā daļa no Intel procesoru ražotnēm tiek nodarbinātas zem maksimālās un pat normālās produkcijas kapacitātes. Neizmantotie resursi tiekot slēgti vai modernizēti, turklāt ietaupītā nauda par ražošanu ir novirzīta papildus izpētes darbinieku algošanai (+5000 darbinieku tehnoloģiju izpētē). Kas attiecas uz procesoru apjomu piegādi – Intel par to nesatraucas, jo krājumi tikšot attiecīgi papildināti ar divu nedēļu rezervi.

Intel administrācijā un birojos notiekot masveida kadru reorganizācijas un tehnoloģiju pārvērtēšanas. Rezultātā jebkurš darbinieks tāpat kā jebkura līdz šim izmantotā tehnoloģija var izbeigt piedāvāt savus pakalpojumus Intel. Tikmēr eksistē plāns, ka 2006.gada beigās Intel atdzims un spēs konkurēt ar šobrīd spēcīgāko AMD. Tikmēr Intel ievēros aizsardzības stratēģiju. Tiek paredzēts, ka līdz 2007.gadam AMD nespēs paņemt no Intel ne vairāk kā 30% no tirgus daļas.

Tāpat Intel kompānijas vadītājs Kreigs Barets atvaļināsies nākamajā gadā, savā vietā laižot priekšsēdētāju Endiju Grovu.

Avots: Inquirer.com

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us