Intel ieguvuši Eiropas Savienības atļauju iegādāties McAfee

Intel ir lielākais procesoru ražotājs pasaulē. Uzņēmumam nācies risināt lērumu juridisku problēmu, kas saistītas ar tā darījumiem, taču tas vadošam tehnoloģiju uzņēmumam nav nekas neparasts. Pēdējo mēnešu laikā Intel pievērsušies dažādiem projektiem, no kuriem viens saistīts ar drošības risinājumu veidošanas uzņēmuma McAfee iegādi.

McAfee ir viens no ražīgākajiem drošības programmatūras ražotājiem gan patērētāju, gan uzņēmumu tirgū. Programmatūra tiek piedāvāta arī daudzos veikalos nopērkamajos datoros – tā cenšas datorus pasargāt no vīrusiem un kaitīgās programmatūras.

[i]Information Week[/i] ziņo, ka Eiropas Savienība ieslēgusi zaļo gaismu Intel darījumam. ES ir pārliecinājusies, ka Intel nodrošinās McAfee konkurentiem līdzvērtīgas iespējas piekļūt Intel tehnikai. Intel vienojušies ar Eiropas Savienību, ka citiem drošības programmatūras veidotājiem tiks piedāvātas tādas pašas iespējas izmantot Intel procesorus, kā McAfee. Intel arī nodrošinās, ka McAfee programmatūra atbalstīs citus procesorus, piemēram, AMD ražotos.

Lai iegādātos McAfee, Intel nāksies šķirties no 7,68 miljardiem ASV dolāru. Darījuma rezultātā uzņēmums piedāvās procesorus ar cieši integrētu drošības programmatūru. ES sniegtais apstiprinājums nozīmē, ka uzņēmumi darījumu varēs noslēgt jau šajā ceturksnī. Par Intel piedāvājumu McAfee pirmo reizi dzirdējām 2010. gada augustā, savukārt ASV to apstiprināja pagājušā gada decembrī.

[url=http://www.dailytech.com/Intel+Gets+EU+Approval+to+Purchase+McAfee/article20771.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us