„Instant Lab” printeris tagad spēj sadarboties ar gandrīz jebkuru viedtālruni

[img] http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/9592035c81e899954228bfcdeb47587/201576567/impossible1.jpg [/img]
Saka, ka pati labākā kamera ir tā, kas vienmēr ir ar tevi. Vairumam no mums tā ir viedtālruņa kamera, tādēļ fotogrāfiju drukāšanas tradīcija lēnām ir tikusi aizmirsta. 2012.gadā „Instant Lab” izstrādāja ierīci, kas dažu sekunžu laikā izdrukāja fotogrāfiju no tava viedtālruņa. Kā tā darbojās? Atlika vien izvēlēties attēlu un novietot savu telefonu ar ekrānu uz leju, proti, tieši pret ierīci. Gaisma, kas tiek izstarota no displeja, spīdēja cauri lēcai un torņveida mehānismam un iedarbojās uz Polaroīda filmiņu, tādējādi radot izdrukāšanai gatavu fotogrāfiju.

Telefona iestiprināšanai atvēlētais nodalījums-ietvars bija pielāgots tādām iOS ierīcēm kā iPhone 4/4S/5/5S/5C un tobrīd netika atbalstītas Android ierīces. Laika gaitā viedtālruņi ir ievērojami mainījušies un tas, savukārt, nozīmē, ka ir teju neiespējami radīt universālu ierīci, kas derētu visiem modeļiem, taču tas ir izdarīts [url=https://www.the-impossible-project.com/]Instant Lab Universal[/url] projekta ietvaros ar pielāgojama ietvara palīdzību. Jaunā printera versija spēj atbalstīt teju visas iOS un Android ierīces.

Tāpat kā iepriekš, būs nepieciešams izmantot [url= https://www.the-impossible-project.com/app/ ]aplikāciju „Impossible”[/url], lai importētu attēlus un varētu tos izprintēt.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us