Inovatīvs viedtelefons Triple Flip

Iedvesmas avots dizainerim var būt jebkurš objekts, vai eksotisks dzīvnieks, ikdienas priekšmets vai programmas produkts. Piemēram, Triple Flip koncepts ir aprīkots ar mobilās ОS Windows Phone 7 interfeisu. Zem tās vadības arī darbojas šī ierīce. Bet kas tad tur ir īpašs? Uz šo jautājumu dizaineru grupa SchultzeWORKS sniedz veselas septiņas atbildes.

Pirmkārt, tas ir oriģināls formfaktors, telefona bāzei tiek piestiprināti divi paneļi uz eņģēm, veidojot divkāršo salokamo telefonu. Aizvērtā veidā paneļi piesedz displeju, atstājot nelielu spraugu, kurā izvietojas ekrāna informatīvā daļa: šodienas datums, nedēļas diena un laiks, kā arī ziņas par zvaniem un ienākošām īsziņām.

Otrkārt, par flipu atvēršanu atbild divi ritentiņi, tos pagriežot, tiek regulēts skaļums, kā arī notiek telefona izslēgšana vai ieslēgšana, bet nospiešana atbrīvo atsperes.

[img]http://datuve/images/upload/20110407213607.jpg[/img]

Treškārt, kā barošanas avots tiek izmantots saules panelis, kas baro akumulatoru; turklāt ir paredzēts vesels komplekts šādu paneļu, tos var salikt uz galda un katrs uzlādēsies, lai barotu bateriju.

[img]http://datuve/images/upload/20110407213629.png[/img]

Ceturtkārt, teksta ievadīšanai ir paredzēti divi instrumenti; virtuālā QWERTY-tastatūra uz Triple Flip ekrāna, kā arī fiziskā tastatūra uz sāna slaidera paneļa. Piektkārt, telefona vadīšanai tiek izmantoti augšējā flipa deviņi taustiņi, un sestkārt, apakšējā atbīdāmā paneļa taustiņi kopā ar skārienjūtīgu displeju vada mobilos pielikumus.

[img]http://datuve/images/upload/20110407213648.png[/img]

Beidzot, septiņkārt, telefona konstrukcija ir pilnībā optimizēta video skatīšanai, ir paredzēts HDMI-interfeiss ierīces pieslēgšanai pie augstās izšķirtspējas paneļiem.

Kā avots izmantota schultzeworks.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us