Innpu piedāvā pirmos smartfonus ar iebūvētam vadu austiņām

Ķīniešu kompānija Innpu Communication Technology Co., Ltd. apgalvo, ka pēdējā laikā mobilo telefonu ražotāji sāka pievērst vairāk uzmanības programmu sastāvdaļai, bet savukārt aizmirst par aparātu uzlabojumiem. Innpu W1860 un Innpu T1880 telefoni izmainīja šo lietu kārtību.

Innpu izsludināja divus oriģinālus komunikatorus uz Windows Mobile 6.5 operatīvās sistēmas pamata – W1860 un T1880 modeļi. Jaunumu galvenā īpatnība ir iebūvētas vadu austiņas, kuras nevar atvienot no telefona.

Lai sāktu sarunu, Innpu telefona īpašniekam pietiek tikai izņemt austiņu, bet sarunas beigās tā tiks ievilkta atpakaļ. Innpu apgalvo, ka mehānismam tā izvēlējusies vislabākos materiālus, kas spēs nodrošināt ilgstošu ekspluatācijas periodu – līdz desmit tūkstošiem austiņu vada atvīšanas/ satīšanas ciklu.

Pēc izgudrotāju apgalvojumiem, šāda veida konstruktīvs risinājums tiek pielietots smartfonos pirmo reizi. Jaunumi pirmkārt varētu ieinteresēt tos, kas baidās no starojuma ietekmes tiešā kontaktā ar mobilo telefonu vai bezvadu garnitūras kontaktu ar galvu.

W1860 un T1880 modeļi ir aprīkoti ar skārienjūtīgu displeju ar diagonāli atbilstoši 3,5 un 3,8 collas un 480×800 pikseļu izšķirtspēju. Aparātiem ir 5- megapikseļu kamera, FM uztvērējs, GPS navigācijas sistēmas uztvērējs, Bluetooth 2.0 un Wi-Fi bezvadu tīkla uztvērēji. Ierīču „sirds”- Marvell 310 procesors ar 624 МHz frekvenci; operatīvās atmiņas lielums- 128 Мb.

Komunikatori ir paredzēti darbam GSM/GPRS/EDGE 900/1800/1900 МHz un WCDMA 2100 МHz mobilos tīklos. Sākotnējā etapā jaunumi būs pieejami Ķīnas tirgū, bet vēlāk sāksies piegādes uz citiem reģioniem. Innpu W1860 un Innpu T1880 telefonu vērtība nav zināma.

Kā avots izmantota PRNewswire.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us