Infinity Blade ir visstraujāk pelnošā iOS spēle

Android un iOS programmatūras tirgū pēdējā laikā parādījušās spēles, kas lietotāju vidū izpelnās īpašu atzinību, līdz ar to nesot ievērības cienīgu peļņu spēļu izstrādātājiem. Piemēram, spēle Angry Birds iemīļojuši gan iOS, gan Android lietotāji (otrie to var iegūt par velti, savukārt pirmajiem nākas maksāt). Jaunākais kases un iPhone viedtālruņu grāvējs ir Epic veidotā spēle Infinity Blade.

Infinity Blade kļuvusi par visstraujāk pelnošo iPhone platformas spēli. Spēļu jaunumu portāls [i]Gamasutra[/i] ziņo, ka spēle pirmo četru dienu laikā kopš tā parādījusies App Store veikalā, nopelnījusi 1,6 miljonus ASV dolāru. Spēles cena ir 5,99 ASV dolāri.

[img]http://datuve/images/upload/20101213211005.jpg[/img]
Infinity Blade pārspējusi rekordu, ko uzstādījusi spēle Cut the Rope, kas pirmo desmit dienu laikā nopelnīja vairāk nekā miljonu ASV dolāru. Infinity Blade ir trešās personas RPG spēle ar acij tīkamu grafisko izpildījumu. Pirms spēles parādīšanās daudzi neticēja, ka iPhone piedāvātais aprīkojums ļaus to izbaudīt. Taču tagad kritiķi ir atzinīgi novērtējuši ne tikai spēles grafisko izpildījumu, bet arī spēles [i]gameplay[/i].

[url=http://www.dailytech.com/Epics+Infinity+Blade+iOS+RPG+Rakes+in+16M+in+Four+Days/article20379.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us