Inbox.lv turpina palielināt e-pasta kastīšu apjomu

Sekojot līdzi Latvijas e-pasta lietotāju vajadzību pieaugumam, Inbox.lv no 2005. gada 1. novembra bezmaksas e-pasta lietotājiem ir palielinājis e-pasta kastīšu apjomu par 250 MB, bet maksas e-pasta kastīšu īpašniekiem no 2 GB uz 4 GB.

Šobrīd, neskatoties uz dažādu jaunu komunikāciju veidu attīstību internetā, e-pasts ne tikai turpina būt visvairāk lietotais saziņas līdzeklis globālajā tīmeklī, bet tā lietotāju skaits gan Latvijā, gan pasaulē patstāvīgi aug. Līdz ar dažādu multimediju tehnoloģiju, īpaši ciparu foto, straujo attīstību, pēdējā laikā ir krasi pieaugušas arī prasības pret e-pasta vēstuļu maksimālo izmēru un pastkastītes lielumu. Daudzi e-pasta lietotāji izvēlas e-pastu ne tikai sarakstei, bet arī dažādu failu pārsūtīšanai, kuriem ir tendence kļūt arvien lielākiem.

Inbox.lv vēsturē šī nav pirmā reize, kad katram lietotājam bez maksas tiek palielināts pieejamais glabājamā e-pasta apjoms. Tikai aptuveni pirms gada bezmaksas e-pasta kastīšu izmērs tika uzaudzēts no 8 uz 100 MB, bet tagad katras kastītes aizpildījumam tiek pievienoti vēl 250 MB.

„Virtuālais kopējais apjoms, kas šobrīd tiek piedāvāts lietotājiem tikai e-pastam, jau ir pārsniedzis 500! terabaitus,” skaidro Andris Griķis, SIA Inbokss valdes loceklis. „Arī turpmāk, balstoties uz statistikas datiem par esošo e-pasta kastīšu aizpildījuma dinamiku, paredzēts palielināt to izmēru atbilstoši lietotāju vairākuma vajadzību prognozei, vienlaikus nepakļaujot apdraudējumam sistēmas stabilitāti un drošību.”

Paralēli bezmaksas e-pasta pakalpojumam, Inbox.lv piedāvā arī maksas e-pasta kastītes 4 GB apjomā ar garantētu POP3 pieeju, kas ļauj strādāt ar e-pastu ne tikai caur pārlūkprogrammu, bet arī ar jebkuru e-pasta klienta programmu, piemēram, Outlook Express. Gan bezmaksas, gan maksas pasta kastītes tiek aizsargātas ar vairāklīmeņu pretsurogātpasta un antivīrusu sistēmām, kas pamatā balstītas uz slavenās antivīrusu kompānijas Kaspersky Lab korporatīvajiem un ISP drošības risinājumiem, kā arī visiem lietotājiem tiek sniegts konsultatīvais tehniskais atbalsts pa e-pastu vai telefonu. Maksimālais Latvijā no Inbox.lv nosūtāmās e-pasta vēstules apjoms šobrīd sasniedz aptuveni 40 MB, kas ir daudzkārt lielāks nekā daudziem līdzīgiem servisiem ārzemēs.

„Vairāk nekā pusotra miljona reģistrētu lietotāju kontu uzliek lielu atbildību, tāpēc Inbox.lv personāls pieliek visus spēkus, lai nodrošinātu uzticamu un stabilu e-pasta pakalpojumu Latvijas interneta lietotājiem,” stāsta Sibilla Griķe, Inbox.lv direktore. „Mūsu e-pasta pakalpojumu definēšanā primāra nozīme ir lietotāju patieso vajadzību novērtējumam, rēķinoties, protams, ar mūsu reālajām iespējām, – tas izskaidro mūsu pakalpojumu atšķirības no daudziem vadošajiem pasaules e-pasta servisiem tādos parametros kā maksimālais e-pasta vēstules izmērs un pastkastītes apjoms .”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us