Inbox.lv piedāvā jauno produktu Inbox Smart

Nacionālais e-dienests Inbox.lv š.g. 1.decembrī nāk klajā ar jaunu produktu – Inbox Smart, kas šobrīd jau pieejams caur adresi smart.inbox.lv. Uzņēmuma vadība prognozē, ka pirmajā mēnesī produkta auditorija sasniegs līdz pat 100 000 unikālu lietotāju uzmanību un būtiski palielinās jau tā pieaugošo laiku, ko cilvēki pavada internetā. Jaunais izklaides produkts ir unikāls Latvijas interneta vidē ar piedāvāto mīklu daudzveidību, kā arī pirmo reizi šāds produkts tiek piedāvāts arī krievu valodā.

Inbox Smart ir pirmais produkts Latvijas interneta vidē, kurš piedāvā 16 dažāda veida krustvārdu mīklas, dažādu tēmu prāta mīklas, kā arī pirmo reizi atsevišķi tiek veidotas mīklas krievu valodā. Uz šo brīdi Inbox Smart ir jau vairāk kā 3000 dažādu mīklu un radīta iespēja lietotājam pašam nopelnīt, izveidojot savas unikālas mīklas.

„Inbox.lv misija ir sniegt Latvijas interneta lietotājiem vajadzīgus un kvalitatīvus interneta produktus. Radot jaunus produktus mēs cītīgi izvērtējam tieši to, kas cilvēkam ir nepieciešams šobrīd,” skaidro uzņēmuma valdes loceklis Andris Griķis.

Pēc aktuālajiem TNS Latvia datiem „Rudens 2008”, internetu šobrīd izmanto jau 55% no visiem Latvijas iedzīvotājiem, no kuriem 30% internetu izmanto izklaides nolūkos. Pēc Inbox.lv prognozēm, uz 2012.gadu, Latvijā internetu lietos 85% no visiem Latvijas iedzīvotājiem.

„Jau šobrīd laiks, ko cilvēki pavada internetā ir audzis par 37% salīdzinot ar pagājušo gadu, un tādi produkti kā Inbox Smart šo procentu tikai palielinās, vienlaicīgi mazinot tradicionālo mediju popularitāti,” norāda A.Griķis, „Auditorijas migrācija starp medijiem notiek jau šobrīd un tuvākajā nākotnē šī tendence tikai pieaugs dēļ tādiem kritērijiem kā laiks, nauda, izdevīgums un efektivitāte.”.

Inbox Smart

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us