Iespējams, ka arī Dell testēs Google veidoto Chrome OS

Dell paziņojuši, ka apsver iespēju testēt gaidāmo Google Chrome operētājsistēmu, taču nesola to piedāvāt savos datoros. „Dell bieži vien novērtē jaunas tehnoloģijas – tā ir daļa no piedāvāto produktu attīstības procesa,” saka uzņēmuma preses pārstāvis Deivids Frinks ([i]David Frink[/i]).

Dell netika manīts sarakstā, kurā norādīti tie datoru ražotāji, kas sadarbojas ar Google, atbalstot jauno operētājsistēmu. Sarakstā bija tādi ražotāji, kā HP, Acer, Lenovo un Asustek Computer. Arī HP un Lenovo tāpat kā Dell pagaidām nav apņēmušies piedāvāt Chrome OS savos datoros.

Google partneru sarakstā ietilpst arī mikroshēmu ražotāji, piemēram, Freescale Semiconductor, Qualcomm un Texas Instruments. Sarakstā nav pieminēts Intel, lai gan uzņēmums ir sadarbojies ar Google un jau agrāk zināja par jauno operētājsistēmu. Trešdien Intel preses pārstāvis Bils Kirkoss (Bil Kircos) paziņoja: „Jā, mēs kādu laiku jau esam informēti par šo projektu un esam ar Google sadarbojušies dažādos citos projektos.”

Pašlaik Dell savos galddatoros un klēpjdatoros piedāvā [url=http://www.canonical.com/]Canonical Ubuntu [/url] operētājsistēmu, kas ir radīta ātrai piekļuvei programmām un Internetam.

Raksta avots – [url=http://www.nytimes.com/external/idg/2009/07/10/10idg-dell-may-test-googles-chrome-os-87607.html]NY Times[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us