Iespējams, drīz uz klēpjdatoriem vairs nebūs AMD uzlīmju

Kuram gan patīk, ka viņa tikko nopirktais dators no vienas vietas ir aplīmēts ar dažādu ražotāju uzlīmēm? AMD saprot, ka reti kurš ir priecīgs par tām. Balstoties uz laikraksta NY Times sniegto informāciju, procesoru ražotājs salīdzina to ar jaunu luksusa klases automašīnu, kura aplīmēta ar noturīgām uzlīmēm, kas reklamē eļļu, automašīnas paklājiņus vai gaisa atsvaidzinātājus. Ja no datora uzlīmes tiek noplēstas, bieži vien tās atstāj nepatīkamas līmes pēdas.

Lai gan nevienam īpaši nepatīk šīs uzlīmes, tās nekur nepazudīs. Tehnikas giganti, piemēram, Intel un Microsoft maksā milzīgas summas par reklāmas vietu, un vairums PC veidotāju ar prieku iemaina lietotāju apmierinātību pret krietnu naudas žūksni. Tas arī nemainīsies – vismaz ne tik drīz.

[img] http://datuve/images/upload/20100903164916.jpg[/img]
Taču AMD ar laiku varētu apturēt šo tendenci. Uzņēmums nolēmis pievērsties uzlīmēm, kuras viegli noplēst, un tās neatstāj nekādas līmes pēdas. Turklāt uzņēmums ļaus datoru ražotājiem izvēlēties – likt uz datora AMD uzlīmes vai ne. Tiks samaksāta līdzvērtīga naudas summa, taču datoru ražotāji to varēs izmantot citā veidā.

[url=http://www.techspot.com/news/40164-amd-might-stop-putting-tacky-stickers-on-laptops.html]TechSpot[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us