Iespējams, arī nākamo Google viedtālruni veidos Samsung

Google pirmais Android 4 (Ice Cream Sandwich) viedtālrunis (trešais Nexus sērijas pārstāvis), iespējams, ir pašlaik visvairāk gaidītais Android viedtālrunis. BGR ziņo, ka Nexus Prime būs aprīkots ar 720p Super AMOLED HD displeju, norādot, ka tā veidotājs varētu būt Samsung.

Google Nexus One, ko ražo HTC, tirgū parādījās 2010. gada 5. janvārī ar Android 2.1 operētājsistēmu (Éclair) un izveidoja standartu 2010. gadā ražotajām Android ierīcēm. Google Nexus S, ko ražo Samsung, tirgū parādījās pagājušā gada 16. decembrī ar Android 2.3 operētājsistēmu (Gingerbread). Šķiet nedaudz dīvaini, ka Google atkal būtu izvēlējušies Samsung – ne jau tādēļ, ka Samsung ražotu sliktus viedtālruņus (gluži pretēji), bet gan tādēļ, ka tika uzskatīts, ka Google turpinātu mainīt ražotājus (Motorola vai LG varētu būt nākamais).

Pašlaik ierīces segvārds ir Prime, un tiek prognozēts, ka tā tirgū tiks laista ar nosaukumu Google Nexus Prime. Tirgū tālrunis varētu parādīties šī gada beigās, turklāt to darbinās OMAP 4460 procesors. Tiek baumots, ka tālrunim nebūs fizisku taustiņu, tam būs 1GB RAM, 1080p HD video uzņemšanas un atskaņošanas iespējas, kā arī 1MP kamera ierīces priekšpusē un 5MP kamera ierīces aizmugurē.

Lielākā Android 4 (Ice Cream Sandwich) sniegtā pārmaiņa būs tā spēja darboties dažādās ierīcēs (ne tikai planšetdatoros). Tas nozīmē, ka viedtālruņi tiks pie Android 3.x lietotāja saskarsnes un rīkiem.

[url=http://www.techspot.com/news/44430-samsung-to-manufacture-next-google-phone-the-nexus-prime.html]TechSpot[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us