Ieskaties Samsung virtuālās mājas koncepcijā “Life Unstoppable 2021”

Samsung virtuālā tūre

Tehnoloģiju uzņēmums Samsung virtuālajā tūrē “Life Unstoppable 2021” iepazīstina ar tehnoloģiju mājas koncepciju. Virtuālās ekskursijas laikā skatītājiem ir iespēja redzēt šī gada jaunākās tehnoloģijas un novērtēt to lomu mūsu ikdienas dzīvē. Patērētāji var šīs tehnoloģijas pielāgot atbilstoši savām vajadzībām, savstarpēji savienot, pateicoties viedajiem risinājumiem, kā arī ilgtspējīgi izmantot, taupot energoresursus.

Pēdējos 18 mēnešos daudziem no mums mājas ir kļuvušas par vietu mācībām, darbam, sportam, atpūtai un arī izklaidei. Pavadot tik daudz laika četrās sienās, cilvēki tiecas ieviest aizvien vairāk jauninājumus savās mājās, lai tās padarītu maksimāli ērtas. Tāpēc šogad Samsung “Life Unstoppable 2021” virtuālā tūre fokusējas uz tehnoloģiskiem jauninājumiem, kas palīdz pārvērst mājas par ērtu oāzi pat visprasīgākajiem.

Virtuālās ekskursijas laikā skatītāji var “izstaigāt” virtuālo māju, kas pilna pārsteigumiem un iepazīstina ar dažādiem ģimenes locekļiem, un to individuālajām vajadzībām. Ceļojot pa savām mājām, viņi parāda, kā Samsung ierīču integrētā ekosistēma ļauj atraisīt savu iekšējo radošumu un dažādot ikdienas dzīvi ar tehnoloģiju palīdzību.

“Virtuālajā tūrē var iepazīt sešas dažādas telpas, kas ļauj piedzīvot un pieredzēt jaunāko Samsung produktu klāstu, kas radīti 2021. gadā, sākot ar salokāmajiem telefoniem, televizoriem, kas izslēgti pārtop mākslas darbā, un jauninājumus sadzīves tehnikā, kas atvieglo ikdienas dzīvi mājās. Ņemot vērā nepārtraukti augošās patērētāju ekspektācijas, Samsung cenšas radīt un piedāvāt inovācijas, kas ne tikai atvieglotu ikdienu, bet arī spētu pārsteigt,” stāsta Līga Bite, Samsung Electronics komunikācijas vadītāja Baltijā.

Tehnoloģiju ekosistēmas jaunumi

Virtuālās ekskursijas laikā skatītāji var iepazīties ar dažādiem sadzīves tehnikas jomas jauninājumiem: Bespoke ledusskapi, kas ikvienam ļauj izvēlēties virtuves interjeram atbilstošāko modeli, krāsu un materiālu. Jaunākajiem dizaina un dzīvesstila kategorijas televizoriem The Frame, The Serif un The Sero, kas ir pirmais televizors, kas piemērots satura pārraidei no viedtālruņa tikai ar vienu pieskārienu.

Foto: Samsung

Nebijušu pieredzi iespējams gūt arī videospēļu cienītājiem, kas kā izklaides veids kļūst aizvien populārāks. Odyssey Neo G9 sniedz vēl nebijušu pieredzi pateicoties īpaši izliektajam ekrānam, kas ļauj pieredzēt spēles vissmalkākās detaļas, gandrīz kā realitātē.

Virtuālajā mājā uzmanība tiek pievērsta arī iekārtām, kas palīdz saglabāt vidi ap mums tīru, kas īpaši svarīgi šajā pandēmijas laikā. Bespoke AirDresser, kas saudzīgi atsvaidzina un dezinficē apģērbu, ir pielāgojams dizains un uzlabotas viedās funkcijas, piemēram, AI Dry un AI Control. Ir atjaunināts arī Bespoke Jet™ – augstas klases bezvadu putekļsūcējs dažādās krāsās un ar universālu automātisko sistēmu, kas palīdz iztukšot putekļu tvertni un uzlādēt akumulatoru.

Foto: Samsung

Tikmēr Bespoke Jet Bot™ AI + putekļsūcējs – robots  ar mākslīgā intelekta palīdzību identificē dažādus priekšmetus un pielāgojas grīdas virsmām, tādējādi palīdzot optimizēt veidu, kā putekļsūcējs tiek izmantots mājas uzkopšanā. Jau pavisam drīz būs iespēja sekot līdzi savas mājas tīrībai, vērojot mājas uzkopšanu tiešsaistē. Clean Station nodrošinās to, ka putekļsūcēja apkope neprasa papildu laiku, jo putekļu tvertne tiks automātiski iztukšota un daudzslāņu filtru sistēma nodrošinās, lai pat vismazākie putekļi neatgrieztos atpakaļ gaisā.  

Virtuālā tūre ir pieejama šeit.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us